Wiz Khalifa 4 Temmuz İstanbul Konser Biletleri

Küçükçiftlik Park, İstanbul

04 Temmuz 2018 Çarşamba, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Oscar and the Wolf İstanbul

Burc Beach

22 Haziran Cumartesi 22:00

Rap müziğin dev ismi Wiz Khalifa, 4 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta İstanbul’da hip hop severler ile buluşacak. Siz de Wiz Khalifa ve öncesinde sahne alacak Türkçe rapin önemli isimlerini canlı canlı izlemek, şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etmek ve bu atmosferi solumak için orada olmak istiyorsanız Yesbilet güvencesiyle konser biletlerinizi satın alabilir, konserdeki yerinizi garanti altına alabilirsiniz. Tek bir tıkla, hem hesaplı fiyatlar ve güvenilir hizmetin hem de konserin tadını çıkarabilirsiniz.

2006 senesinde çıkardığı ilk albümü “Show and Proove” ile kısa sürede rapin önemli isimleri arasında anılmayı başaran Cameron Jibril Thomaz/(sahne ismi ile) Wiz Khalifa, Türkiye’deki dinleyicileri ile buluşmaya geliyor. Wiz Khalifa, Grammy ve Golden Globe adaylıklarından, 3 milyarın üzerinde izlenme alan YouTube videolarına, liste başı olan şarkılarından, sevilen film müziklerine, başarılarla dolu kariyeri ile biliniyor. Kendi hit parçalarının yanında, Snoop Dogg, Maroon 5, Imagine Dragons, The Weeknd, Bruno Mars, Miley Cyrus, Will.i.am, Charlie Puth gibi önemli isimlerle de birçok başarılı ortak çalışması bulunuyor.

Türkçe Rap’in önemli isimlerinin de sahne alacağı günün programı şu şekilde:

16:00-17:00: Anıl Piyancı

17:00-18:00: Aga B

18:00-19:00: Kamufle

19:00-20:30: Ezhel

20:30-22:00: Ceza

22:00-00:00: Wiz Khalifa

Bu özel günde müzikseverler 22:30’a kadar herhangi bir saatte etkinliğe giriş yapabiliyorlar.

Wiz Khalifa Konser Biletlerini Nasıl Alırım?

Wiz Khalifa konseri için bütçenize uygun kategorilerden alabileceğiniz bilet fiyatlarını incelemek için, Yesbilete üye olmanız yeterli. Yesbilet, sanatsever üyelerini sanatla buluşturmak için, bilet tedarik etme sürecini kolay, hızlı, avantajlı ve güvenli bir şekilde yapmalarını sağlar. Siz de hip hop coşkusunu dibine kadar hissedeceğiniz bu özel gecenin bilet fiyatlarını inceleyebilir, karşılaştırabilir ve kriterlerinize en uygun bileti satın alabilirsiniz.

Yesbiletin size sunduğu hizmet sayesinde Wiz Khalifa konser biletlerini almak ve konserdeki yerinizi şimdiden hazırlamak çok basit! Bilet satın almak için aşağıdaki yönlendirmeleri inceleyebilir ve uygulayabilirsiniz;

  • Wiz Khalifa konser biletleri etkinlik sayfasına giriş yapın,
  • Uygun kategori ve yer seçiminizi yapıp işaretleyin,
  • Yesbilet’e üye girişi yapın,
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına geçin ve ödemenizi tamamlayın.

Konser için yeriniz hazır!

Biletiniz ve Ödemeniz Güvence Altında

Wiz Khalifa konser bileti için yaptığınız ödeme, ilk aşamada Yesbilet havuzunda tutulur. Biletleriniz e-bilet formatında veya hızlı kargo yoluyla size ulaştırılır. Etkinlik gerçekleştikten sonraki ilk iş gününde ödemeler havuzdan satıcıya aktarılır. Bu sayede etkinlik öncesinde, sırasında ya da sonrasında yaşanabilecek değişikliklerin yarattığı risklere karşı önlem alınmış ve ödemeniz güvence altında tutulmuş olur. Size de Sıfır Risk Sistemi ile, gönül rahatlığıyla etkinliğin tadını çıkarmak kalır.

İyi seyirler!

Konser Biletleri

Oscar and the Wolf İstanbul

Burc Beach,İstanbul

22 Haziran Cumartesi 22:00