Grubun dişli takımlarından Ukrayna, kendi sahasında Türkiye’yi ağırlıyor! 02.09.2017 tarihinde oynanacak bu kritik deplasman maçında takımınızı desteklemek ve 2000 biletli seyirciden birisi olmak ister misiniz? Konya’da oynanan ilk maçın 2-2 sonuçlanması sebebiyle, Dünya Kupasında yer alabilmek açısından tüm kozlarını sahaya sürecek olan Fatih Terim, Andriy Shevchenko yönetiminde ki Ukrayna’yı bozguna uğratmak istiyor! Hemen siz de Yesbilet üzerinden Ukrayna – Türkiye Maç Biletleri  satın alabilir, takımınızın bu kritik maç öncesi destekçisi olabilirsiniz. Arda Turan, Emre Mor, Mehmet Topal, Volkan Babacan, Şener Özbayraklı, Hakan Çalhanoğlu gibi önemli oyunculara sahip olan Türkiye, bu yılın flaş takımı Ukrayna’ya karşı!

Ukrayna – Türkiye Maç Bileti fiyatları!

Ukrayna – Türkiye Maç Bileti fiyatları seçeceğiniz koltuk ve tribün seçimine göre değişim göstermektedir. Bu noktada ise tercihlerinizi yaparak hemen maç biletinizi satın alabilir, siz de deplasman maçında takımınızın destekçisi olabilirsiniz. Zorlu ve soğuk Ukrayna deplasmanında takımınızı tamamen desteklemek ve müsabakadan altın değerinde ki 3 puanı tezahüratlar ile kazandırmak istiyorsanız, hemen Yesbilet uygulamasından uygun fiyatlar ile maç biletinizi garanti altında tutun!

Ukrayna – Türkiye Maç Biletlerini Yesbilet’ten nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması, Avrupa ligi maçlarının yanı sıra Dünya genelinde oynanan ve Türk takımlarının yer aldığı tüm müsabakalar için sizlere maç bileti hizmetleri sunmaktadır. Hemen siz de Ukrayna – Türkiye Maç Biletleri satın alabilmek için;

  • “Ukrayna – Türkiye Maç Biletleri” kategorisine giriş yapın.
  • Deplasman tribününü seçin.
  • Müsait koltukları işaretleyin.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Üyeliğiniz yoksa, üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödemenizi tamamlayın.

Ödemeleriniz tamamlandığı an itibariyle alıcı ve satıcı arasında ki güvenli ortamı yaratan Yesbilet, en kısa süre içerisinde maç biletinizin tarafınıza ulaştırmasını sağlamaktadır. Maç bileti tarafınıza ulaştıktan sonra ödemeleri satıcıya aktaran Yesbilet, her gün binlerce sporseverin güvenle maç bileti satın aldığı bir platform olarak görülmektedir. Tek tıkla siz de maç biletinizi satın alabilir, bu zorlu maç öncesinde takımınızı 90 dakika boyunca canlı bir şekilde destekleme olanaklarına ulaşabilirsiniz. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir