Türkiye - Rusya Maç Biletleri

Medical Park Stadyumu, Trabzon

07 Eylül 2018 Cuma, 21:45

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

UEFA Uluslar Ligi Türkiye – Rusya Karşılaşması: 7 Eylül 2018 – 21:45

UEFA’nın 2017 Eylül ayı itibariyle onayladığı milli takımlar düzeyindeki uluslararası yeni turnuvası olan UEFA Uluslar Ligi, 2018 Eylül ayında başlayacak karşılaşmaları için tarihler belirlendi. A milli takımımız ilk maçını Rusya’ya karşı 7 Eylül 2018’de Medical Park Stadyumu Trabzon’da oynayacak. Bu maçı izlemek, heyecana ortak olmak ve A millileri desteklemek için bileti ayırtmakta geç kalmamak gerek. Yesbilet aracılığıyla bilet bulmak hem çok kolay hem de hızlı. Yesbilet üyeliğiyle bütçeye uygun tribünden koltuk alabilir ve karşılaşmayı canlı olarak izleyebilirsiniz.

Rusya’da düzenlenecek olan 2018 Dünya Kupası’nın hemen ardından başlayacak olan turnuvada, kupaya katılan takımlar –özellikle Rusya- oldukça hazır olacaktır. Grup maçlarında Suudi Arabistan, Mısır ve Uruguay gibi takımlarla karşılaşacak olan Rusya, grupları geçerse daha dişli rakiplerle oynamak zorunda kalacaktır.

2008 yılından beri uluslararası turnuvalarda istediği başarıyı yakalayamayan Türkiye’de ise, yeni bir sayfa açmak için önemli bir fırsat olarak görülüyor. Eski dinamizmini yakalayarak yeniden üst sıralara yükselmek için ilk adım olabilecek bir turnuva bu. Bu turnuvada takımımızın hem içeride hem dışarıda yalnız kalmaması için Türkiye – Rusya maç bileti fiyatlarına Yesbilet ayrıcalığıyla göz atarak maçı izlemek istediğiniz bir yerden bilet alabilirsiniz. Şimdiye kadar Rusya’ya karşı oynanan 3 özel maçta da galibiyet alamayan Türkiye, en son kendi sahasında oynadığı 2016’daki karşılaşmada beraberlik elde etti.

Biletimi Nasıl Satın Alabilirim?

Bilet almak için sırasıyla;

  • Yesbilet üyeliği oluşturunuz.
  • Ardından maç seçimini yapınız.
  • Tribün seçimini ve koltuk seçimini tamamlayınız.
  • Kredi kartıyla ödeme seçeneğini işaretledikten sonra işlemi tamamlayınız

Sıfır Risk Sistemiyle geniş stok olanağına, Yesbilet ile ulaşabilirsiniz. Böylece milli takımı statta yalnız bırakmayıp bu heyecana ortak olabilirsiniz. Binlerce taraftar ile birlikte Türkiye için tezahüratta bulunabilir ve galibiyeti anında kutlayabilirsiniz. Bu önemli karşılaşmaların biletlerini yine Yesbilet üzerinden temin edebilirsiniz. Ayrıca gidemeyeceğiniz maçın bileti için de üzülmenize gerek yok. Çünkü Yesbilet üzerinden biletinizi, isteyen birisine satabilir ve böylece takıma desteğinizi devam ettirebilirsiniz.

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00