Türkiye Maç Biletleri

Türkiye Maç biletleri satın almak ve milli müsabakalarda takımınızı 90 dakika boyunca iç saha, dış saha ayrımı yapmadan desteklemek ister misiniz? 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Grup Etabında zorlu takımlarla eşleşen Türkiye, bu maçlarda ise taraftar desteğini arkasında bekliyor. Lucescu yönetiminde ki Türkiye milli takımı, bu yıl üst üste aldığı kritik puanlarla beraber doğrudan Dünya Kupası kapılarını aralamak ve bu müsabakalarda ise taraftarını mutlu edebilmek adına varını yoğunu sahaya koyuyor! Siz de Yesbilet altyapısı üzerinden hemen Türkiye Maç biletlerine göz atabilir, bütçenize uygun olan maç biletlerini güvenilir ve basit birkaç adımla beraber garanti altında tutabilirsiniz.

Türkiye Maç bileti fiyatları!

Türkiye Maç bileti fiyatları, seçeceğiniz maçın önemi ve satıcının sunmuş olduğu tribün – koltuk seçimlerine göre değişim göstermektedir. Bu noktada ise basit adımlarla maç biletinizi satın almak ve sorunsuz bir şekilde takımınızın destekçisi olmak adına Yesbilet altyapısını tercih etmeyi ihmal etmeyin. Her gün binlerce sporsever tarafından tercih edilen ve Türkiye Maç bilet fiyatı konusunda cazip ortamlar yaratan Yesbilet, sizlere 24 saat boyunca güvenilir bir şekilde maç biletini temin edebilme olanaklarını sıralamaktadır.

Yesbilet’ten Türkiye Maç biletleri nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması, 2016 Avrupa Kupası mücadelesinde 10,000’i aşkın taraftara maç bileti temin etmiştir. 2018 Dünya Kupası Avrupa Eleme Grubu mücadelelerine ilişkin maç biletlerini satın alabilmek adına bu basit adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

  • Hemen “Türkiye Maç biletleri” kategorisine göz atın.
  • Maç tarihine ilişkin olarak, maç seçimlerinizi gerçekleştirin.
  • İç saha maçları için tribün seçimlerinizi yapın, dış saha maçları için “deplasman tribünü” seçeneğini işaretleyin.
  • Koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Daha önce Yesbilet altyapısından maç bileti satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemeleri aktarın.

Sizlerden gelen ödemeleri kendi havuzunda tutan Yesbilet, maç bileti tarafınıza ulaştıktan sonra ödemeleri satıcıya aktarmaktadır. Bu sayede Sıfır Risk Sistemi devreye girebiliyor, alıcı ve satıcı arasında güvenli ortam zemini hazırlanıyor. Türkiye’nin ilk ve tek güvenilir bilet satış platformu konumunda yer alan Yesbilet, sizlere Türkiye Maç biletleri satın alma hususunda her bütçeye uygun maç bileti satışlarını gerçekleştirmektedir.

Passolig kartıma Türkiye Maç biletleri nasıl aktarılıyor?

İç sahada oynanan maçlar için uzunca dönemdir Passolig uygulaması sağlanmaktadır. Alıcı ve satıcı arasında güvenli bir köprü ortamı kuran Yesbilet, ödemeleri kredi kartı ile tamamlamanızın ardından satıcı ile iletişime geçer, sizlerden talep ettiği Passolig bilgilerine ise maç biletinizin en kısa sürede transfer edilmesini sağlar. Bu sayede dolandırıcılık ihtimali söz konusu olmadan maç biletleri tarafınıza ulaşmaktadır.

Dış saha maçlarında ise ister e-bilet olarak Yesbilet panelinden maç biletinizi yazdırabilir, isterseniz kargo imkanıyla beraber adresinize teslim olarak Türkiye Maç biletleri satın alabilirsiniz.

Türkiye Milli Takımını Kritik Maçlar Öncesi Yalnız Bırakmayın!

Lucescu yönetiminde kritik maçlara soyunan ve her maça 3 puan parolası ile başlayan Türkiye milli takımı, bu zorlu maçlarda ise taraftar desteğini arkasında bekliyor. Arda Turan, Hakan Çalhanoğlu, Oğuzhan Özyakup, Emre Mor, Volkan Babacan, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Mehmet Topal, Ozan Tufan, Kaan Ayhan gibi önemli oyunculara sahip olan Türkiye; doğrudan Dünya Kupasına katılım elde edebilmek adına tüm kozlarını sahada öne çıkartmaktadır. Yesbilet altyapısı üzerinden Türkiye Maç biletleri satın alarak, iç saha ve deplasman maçlarında yerinizi ayırtabilir, bu zorlu maçlarda ise 90 dakika boyunca Türkiye marşlarını binlerce taraftar ile omuz omuza söyleyebilirsiniz!