Türkiye İzlanda Maç Biletleri

Türkiye - İzlanda Maç Biletleri

Yeni Eskişehir Stadyumu, Eskişehir

06 Ekim 2017 Cuma, 21:45

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Türkiye - Yunanistan

Antalya Stadyumu

30 Mayıs Perşembe 21:00

past event

Türkiye - Fransa

Konya Stadyumu

08 Haziran Cumartesi 21:45

Son dakika satışlarımız devam etmektedir. Satın alınan biletler en geç 1 saat içinde Eskişehir'de elden teslim edilecektir.

06.10.2017 tarihinde oynanacak Türkiye İzlanda maçı için yerinizi ayırttınız mı? Geçtiğimiz dönem 2016 Avrupa Kupası mücadelesinde sürprizler başaran İzlanda takımı, bu yıl Dünya kupasına doğrudan katılım hakkı elde edebilmek adına tüm kozlarını sahaya sürmeyi planlıyor. Lucescu yönetiminde ki Ay Yıldızlı ekip, taraftarına güzel bir maç izletebilmek ve 3 puanı söke söke alabilmek adına İzlanda maçına sıkı bir şekilde hazırlanıyor! Hemen siz de Yesbilet üzerinden Türkiye - İzlanda Maç Biletleri satın almak ve takımınızı tribünden 90 dakika boyunca destekleyebilmek adına bir üyelik açabilirsiniz! Emre Mor, Hakan Çalhanoğlu, Volkan Babacan, Arda Turan, Ozan Tufan, Mehmet Topal gibi önemli yıldızların yer alacağı kritik mücadelede 30 binden fazla Türkiye seyircisi hep bir ağızdan milli takım marşlarını söylemek adına yerini ayırttı!

Türkiye - İzlanda Maç Bileti fiyatları!

Türkiye - İzlanda Maç Bileti fiyatlarını öğrenebilmek adına öncelikle tribün ve koltuk seçimlerinizi yapmalısınız. Bu seçimler tamamlandıktan sonra fiyat tarifelerine ilişkin bilgiler alabilir, ödemeleri tamamladıktan sonra takımınızı destekleme şanslarına sahip olabilirsiniz. Grup mücadelelerine kötü başlayan ve daha sonra kritik puanlar alarak Dünya Kupasına doğrudan katılım hakkı elde edebilmek adına son virajda İzlanda ile karşılaşan Türkiye takımı, bu noktada ise taraftar desteğini 90 dakika boyunca arkasında istiyor!

Türkiye - İzlanda Maç Biletlerini Yesbilet’ten nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması, uzun senelerden bu yana her gün binlerce sporsevere güvenilir bir şekilde maç bileti satın alma olanakları vermektedir. Siz de bu kritik mücadelede yerinizi ayırtmak ve takımınızı desteklemek istiyorsanız, şu adımları takip etmelisiniz;

  • Hemen Türkiye - İzlanda Maç Biletleri kategorisine giriş yapın.
  • Tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Sisteme üyelikle giriş yapın veya yeni bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Kredi kartı ile ödemenizi tamamlayın.

Ödeme tamamlandıktan hemen sonra satıcı, maç biletini tarafınıza transfer etmektedir. Sizlerden gelen ödemeleri Sıfır Risk Sistemiyle kendi havuzunda tutan Yesbilet, böylelikle sorunsuz bir şekilde Türkiye - İzlanda Maç Biletleri satın alma olanaklarını tarafınıza ulaştırmaktadır! 

Türkiye Maç Biletleri

Türkiye - Yunanistan

Antalya Stadyumu,Antalya

30 Mayıs Perşembe 21:00

Türkiye - Fransa

Konya Stadyumu,Konya

08 Haziran Cumartesi 21:45