UEFA Uluslar Ligi Türkiye – İsveç Karşılaşması: 17 Kasım 2018

UEFA’nın bu yıl ilk kez başlattığı yeni turnuvası UEFA Uluslar Ligi çok heyecanlı maçlara sahne olacak. Yesbilet ile bu maçları canlı izlemek hiç de zor değil! Önceki maçlar için Yesbilet’i kullananlar kazandı, şimdi sıra sizde! Milli takımı grup maçlarında yalnız bırakmamak ve bu heyecana ortak olmak için şimdi Yesbilet’ten biletinizi ayırtabilirsiniz. Bilet satın almak isteyen ile biletini satmak isteyenin buluştuğu platform olan Yesbilet, hızlı ve güvenilir hizmet ile müşterileri memnun etmeye devam ediyor.

UEFA Uluslar Ligi adıyla gerçekleştirilecek olan karşılaşmalar, diğer iki turnuvadan farklı bir anlayıştadır. İki turnuva arasında iki yılda bir düzenlenecek ve lig usulüne göre değerlendirilecek. 55 takımdan oluşan 4 lig oluşturuldu ve her ligde 4’er grup bulunuyor. Türkiye, Rusya ve İsveç ile birlikte B liginin 2. Grubunda yer alıyor. Yesbilet sayesinde bu maçlara bilet bulabilmek oldukça kolay.

Türkiye – İsveç Futbol Karşılaşması Biletlerini Nasıl Alırım?

Biletinizi almak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  • Bilet alacağınız karşılaşmayı seçin
  • Yesbilet’e üye olarak bilet fiyatlarını inceleyin

(Sporseverlerin heyecanla bekledikleri bu maçın bilet fiyatları satıcıların inisiyatifindedir. Yesbilet, bu süreci yönetir ve satıcı ile alıcıyı güven ortamı içerisinde buluşturarak hızlı bir hizmet sunar.)

  • Önceliklerinize göre alacağınız biletleri karşılaştırarak belirledikten sonra, en uygun bileti Yesbilet aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Satın alma işlemini aşağıdaki yolları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

  • Türkiye – İsveç maç biletleri sayfasını ziyaret edin,
  • Size en uygun tribün ve koltuğu belirleyin
  • Yesbilet’e üye girişi yapın veya yoksa kolayca üyelik alın
  • Son olarak kredi kartı ile ödeme sayfasına yönlendirilerek ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet size pratik olarak bilet satın almayı sunuyor. Hem güvenilir hem hızlı işlemler sonucunda biletleriniz, ister e-bilet olarak, ister kargo yoluyla elinize ulaştırılacaktır. Ödeme havuzunda bekleyen paranız, etkinlik gerçekleştikten sonra satıcıya aktarılacaktır. Böylece hem satıcı hem de alıcı için garanti bir alışveriş sağlanacaktır. Geriye kalan yalnızca milli takımın yanında olmak, desteklemek ve maçın tadını çıkarmak olacaktır.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir