Türkiye - İrlanda Maç Biletleri

Antalya Stadyumu, Antalya

23 Mart 2018 Cuma, 00:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Türkiye - Andorra

Vodafone Park

07 Eylül Cumartesi 21:45

23.03.2018 tarihinde Antalya’da oynanacak hazırlık maçı için yerinizi ayırttınız mı? Lucescu yönetiminde yoluna devam eden Ay Yıldızlı takımımız, iç sahada İrlanda Cumhuriyeti’ni konuk alıyor. Arda Turan, Cenk Tosun, Hakan Çalhanoğlu, Volkan Babacan, Emre Belözoğlu gibi önemli oyuncu kadrosu ile gelecek dönem Avrupa Kupalarında yer alma mücadelelerine hazırlanan ekibimizi canlı bir şekilde izlemek ister misiniz? Hemen Yesbilet’e üye olabilir, Türkiye – İrlanda Cumhuriyeti Maç Bileti satın alarak 90 dakika boyunca milli takımımızın marşlarını söyleyebilirsiniz.

Avrupa Kupası Öncesi İlk Hazırlık Maçı Yesbilet’te!

Türkiye – İrlanda Cumhuriyeti Maç Bilet fiyatlarını kıyaslamak ve satın alımları gerçekleştirmek açısından hemen sistemde yer alan güncel biletlere göz atabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatlardan bilet satışları gerçekleştiren ve bu sayede kullanıcılarına ‘karaborsa’ mantığından sıyrılmayı sağlayan Yesbilet, yakaladığı başarısı ile her geçen gün öne çıkıyor. Hemen siz de Türkiye – İrlanda Cumhuriyeti Maç Bilet fiyatı kıyaslamalarını yapın, yerinizi garanti altında tutma şanslarına ulaşın.

Türkiye – İrlanda Cumhuriyeti Maç Biletini Nasıl Alabilirim?

Dünyaca ünlü yıldızları Antalya’da izlemek ve binlerce taraftar ile milli marşları söyleyip takımınıza destek olmak ister misiniz? Hemen Türkiye – İrlanda Cumhuriyeti Maç Biletlerine göz atabilir, uygun kategoriler dahilinde satın alımları gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada;

  • Öncelikle kategori seçimi yapmalısınız.
  • Daha sonrasında tribün, koltuk ve blok seçimleri için ilerleyin.
  • Müsait olan koltuğu işaretledikten sonra sisteme üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi aktarın.

En kısa sürede sizlerden gelen ödemeler Yesbilet yetkilileri tarafından havuzda tutulur. Daha sonrasında satıcı ile iletişim kurulur ve 24 saat içerisinde maç biletiniz Passolig kartınıza transfer edilir. Etkinlik sonrasında ödemeyi havuzdan çıkartıp satıcıya aktaran Yesbilet, bu sayede en ufak bir risk olmadan milli müsabakalara maç bileti tedarik etmenizi sağlıyor. Birçok yıldızı Antalya arenasında görebilmek ve Türkiye’nin her noktasından taraftar desteğini hissettirmeye hazır mısınız? En hesaplı ve ayrıcalıklı fiyat garantisi ile 24 saat güvenilir alışverişler yapabileceğiniz Yesbilet, kullanıcılarına Türkiye – İrlanda Cumhuriyeti Maç Bileti satın alma imkanları tanıyor. 

Türkiye Maç Biletleri

Türkiye - Andorra

Vodafone Park,İstanbul

07 Eylül Cumartesi 21:45

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00