Türkiye - Finlandiya Maç Biletleri

Antalya Stadyumu, Antalya

24 Mart 2017 Cuma, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Türkiye - Andorra

Vodafone Park

07 Eylül Cumartesi 21:45

Fatih Terim yönetiminde 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemelerine hazırlanan Türkiye, 24.03.2017 tarihinde grubun dişli takımlarından Finlandiya’yı kendi evinde ağırlıyor! Antalya Arena’da gerçekleşecek olan bu kritik müsabaka için tüm kozlarını sahaya sürmeyi planlayan Fatih Terim, oynanan 4 maçta 5 puan elde etmesine rağmen, doğrudan Dünya Kupalarına katılım hakkı kazanabilmek açısından kritik müsabakada taraftar desteğini arkasında bekliyor! Siz de Türkiye - Finlandiya Maç Biletleri satın almak için Yesbilet’i tercih edebilir; Arda Turan, Emre Mor, Ozan Tufan, Alper Potuk, Volkan Babacan, Serdar Aziz, Mehmet Topal gibi önemli oyuncuları Türkiye milli forması altında izleme olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Türkiye - Finlandiya Maç Bileti fiyatları!

Türkiye - Finlandiya Maç Bileti fiyatlarını öğrenebilmek ve Antalya Arena’da Türk milli takımını yürekten destekleyebilmek adına hemen Yesbilet’in sunmuş olduğu alternatif fiyatlara göz atın. Her bütçeye uygun olan maç bilet satışlarını gerçekleştiren Yesbilet, %100’e kadar güvenli bir ortam zemini oluşturma ve aynı zamanda sizlerin bütçenize uygun fiyatlandırmalardan bilet almanıza yardımcı olabilmek bakımından burada! Hemen üyeliğinizi oluşturabilir, siz de maç biletlerinizi güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Yesbilet’ten Türkiye - Finlandiya Maç Biletleri nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması, alıcı ve satıcı arasında ki güven ortamını sağlamak, binlerce sporseverin güvenli bir şekilde maç bileti satın almasına yardımcı olabilmek maksadı ile kurulmuştur. Bu noktada ise her gün binlerce farklı bilet alım – satım işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bu uygulama üzerinden basit adımlarla Türkiye - Finlandiya Maç Biletleri satın alabilirsiniz;

  1. Türkiye - Finlandiya Maç Biletleri kategorisine göz atın.
  2. Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  3. Sisteme üye olun.
  4. Kredi kartı ile ödeme yöntemini belirleyin.
  5. Ödemenizi gerçekleştirin.

Ödemelerden hemen sonra alıcı ve satıcı arasında irtibat ortamı oluşturan Yesbilet, sizlerden gelen ödemeleri kendi havuzunda tutarak, maç biletinin tarafınıza aktarılmasını bekler. Maç bileti tarafınızca onaylandıktan sonra ise ödemeleri satıcıya aktaran Yesbilet uygulaması, bu sayede Türkiye’nin en güvenilir bilet satış platformu konumunda yer almayı başarmıştır! 

Türkiye Maç Biletleri

Türkiye - Andorra

Vodafone Park,İstanbul

07 Eylül Cumartesi 21:45

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00