Travis İstanbul Konser Biletleri

Zorlu PSM, İstanbul

08 Haziran 2018 Cuma, 20:30

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Ünlü İskoçyalı Rock Grubu Travis, 8 Haziran Cuma günü, saat 20:30’da kapıların açıldığı etkinlik ile Zorlu PSM’de izleyicileri ile buluşacak. Siz de Travis’i canlı canlı izlemek, şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etmek ve bu atmosferi solumak için orada olmak istiyorsanız, Yesbilet güvencesiyle konser biletlerinizi satın alabilir, konserdeki yerinizi garanti altına alabilirsiniz. Tek bir tıkla, hem hesaplı fiyatlar ve güvenilir hizmetin hem de konserin tadını çıkarabilirsiniz.

Garanti Caz Yeşili kapsamında müzikseverlerle buluşacak olan Travis, 1999’da yayınladıkları “The Man Who” albümünü ve bunun yanı sıra “Why Does It Always Rain On Me” “Sing” “Side” “Closer” gibi hitlerini seyircilerle paylaşacaklar. Bu albümle 9 hafta müzik listelerinde bir numarada ve tam 134 hafta en iyi 100 albüm listesinde kalan Travis, bu albüm ile sevenlerini bir anılar yolculuğuna çıkaracak. Grup tarihinde ve şarkılarında birçok önemli ismin imzası yer alıyor, şimdiki grup üyeleri arasında ise; Fran Healy, Dougie Payne, Andy Dunlop, Neil Primrose, Jason Falkner, Geoff Martyn ve Chris Martyn bulunuyor.

Travis Konser Biletlerini Nasıl Alırım?

Travis konseri için bütçenize uygun kategorilerden alabileceğiniz bilet fiyatlarını incelemek için, Yesbilete üye olmanız yeterli. Yesbilet, sanatsever üyelerini sanatla buluşturmak için, bilet tedarik etme sürecini kolay, hızlı, avantajlı ve güvenli bir şekilde yapmalarını sağlar. Siz de Travis ile unutulmaz şarkılarına eşlik edip, anılarınızda yolculuk etmek için bilet fiyatlarını inceleyebilir, karşılaştırabilir ve kriterlerinize en uygun bileti satın alabilirsiniz.

Yesbiletin size sunduğu hizmet sayesinde Travis konser biletlerini almak ve konserdeki yerinizi şimdiden hazırlamak çok basit! Bilet satın almak için aşağıdaki yönlendirmeleri inceleyebilir ve uygulayabilirsiniz;

  • Travis konser biletleri etkinlik sayfasına giriş yapın,
  • Uygun kategori ve yer seçiminizi yapıp işaretleyin,
  • Yesbilet’e üye girişi yapın,
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına geçin ve ödemenizi tamamlayın.

Konser için yeriniz hazır!

Biletiniz ve Ödemeniz Güvence Altında

Travis konser bileti için yaptığınız ödeme, ilk aşamada Yesbilet havuzunda tutulur. Biletleriniz e-bilet formatında veya hızlı kargo yoluyla size ulaştırılır. Etkinlik gerçekleştikten sonraki ilk iş gününde ödemeler havuzdan satıcıya aktarılır. Bu sayede etkinlik öncesinde, sırasında ya da sonrasında yaşanabilecek değişikliklerin yarattığı risklere karşı önlem alınmış ve ödemeniz güvence altında tutulmuş olur. Size de Sıfır Risk Sistemi ile, gönül rahatlığıyla etkinliğin tadını çıkarmak kalır.

İyi seyirler!