Trabzonspor Maç Biletleri

"Günleri tükettik, ömrümüzü verdik, bordo mavi uğruna..." 1967'de kurulan Karadeniz fırtınası, geride bırakılan 50 sezonda Türk Futbolunda Anadolu devrimi gerçekleştirip nice şampiyonluklar ve başarılara imza atmıştı. Süper Lig'de her sezon şampiyonluk parolası ile çıkan Trabzonspor, 50.yılında taraftarının beklentilerini karşılayamamış ve sezonu 55 puanla 5.sırada tamamlamıştı. Yeni sezonda başkan Ahmet Ağaoğlu ve teknik direktör karaboğa Ünal Karaman yönetiminde bordo mavililer hem mali hem sportif başarı hedefliyor. Gol krallığı yaşamış forveti Burak Yılmaz, Arjantinli yıldız ortasahası Jose Sosa, genç yetenekleri Abdulkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı ile İran Milli takımının kanadı yeni transfer Vahid Amiri ile Trabzonspor, bu sezon taraftarını mutlu etmek istiyor. Hayde Karadeniz uşağı, sen de biletini hızlı, güvenilir ve ekonomik şekilde Yesbilet'ten tercih et, Medical Park Şenol Güneş Stadyumu'nda 41.461 kişi ile beraber takımını 61.dakika'da "Bize Her Yer Trabzon" şeklinde destekleme coşkusunu kaçırma !

Yesbilet’ten Trabzonspor maç biletleri almak!

Yesbilet üzerinden Trabzonspor maç biletleri satın almak oldukça kolay! Sizlere adım adım maç bileti alma hususunda yardımlar sunan Yesbilet, güvenilir ödeme yöntemleri sayesinde Türkiye’nin en çok tercih edilen maç bileti satış platformu konumuna ulaştı;

  • Hemen “Trabzonspor maç biletleri” kategorisine giriş yapın.
  • Buradan dilediğiniz iç saha / deplasman maçını seçerek devam edin.
  • Karşınıza çıkan stadyum düzenine göre tribün ve koltuk seçiminizi gerçekleştirin.
  • Yesbilet’e üye olun veya var olan üyelikle girişinizi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi aktarın.

Ödeme aktarıldıktan sonra sizlerden gelen ücreti kendi bünyesinde tutan Yesbilet, satıcı ile iletişim kurar ve sizlerin Passolig kartına maç biletlerinin transfer edilmesine ön ayak olur. Maç biletleri tarafınıza ulaştıktan sonra sizlerden gelen onaya istinaden var olan ödemeler satıcıya aktarılır.

Passolig kartıma maç biletleri nasıl aktarılıyor?

Sıfır Risk Sistemiyle çalışan ilk ve tek bilet satış platformu Yesbilet, ödemenizi tamamladığınız an itibariyle sizlerden gelen ücreti kendi havuzunda sabitler. Daha sonrasında Alıcı – Satıcı arasında köprü vazifesi kuran uygulamamız, sizlerden Passolig kart bilgilerinin talep edilmesini sağlar. Maç bileti tarafınıza ulaştığı an itibariyle sistem paneli üzerinden “onay” sağlayabilirsiniz. Onayınızdan 1 ila 12 saat sonrasında ise ödemeler doğrudan satıcıya aktarılmaktadır. Trabzonspor maç biletleri satın almanın en güvenli adresi Yesbilet!

Yesbilet her yıl binlerce Trabzonspor taraftarının ortak tercihi!

Yesbilet, her yıl binlerce Trabzonspor taraftarına kolaylık sağlamaya devam ediyor. Bu alanın tartışmasız en çok tercih edilen platformu olan Yesbilet, Şenol Güneş Stadyumu’nda oynanacak maçların yanı sıra Trabzonspor taraftarına deplasman maçlarında da kolaylık sağlamaktadır. Şehrinizin takımını Spor Toto Süper Lig müsabakalarında desteklemek ve iyi bir sıralama elde etmesini sağlamak için binlerce Trabzonspor taraftarı ile omuz omuza takımınızın marşlarını söylemeye hazır mısınız? Bir tıkla maç biletinizi güvenli bir şekilde alabilir, 41061 kişilik akıllı stadyumda takımınızı 90 dakika boyunca canlı bir şekilde izleme olanaklarına ulaşabilirsiniz.

Trabzonspor maç bilet fiyatları!

Trabzonspor maç bileti fiyatları, seçeceğiniz tribün ve koltuk seçimlerine göre değişim göstermektedir. Ayrıca derbi maçları ve Anadolu takımı maçlarında da fiyatlara istinaden değişimler söz konusu olabiliyor. Medical Park Arena stadyumu, her yıl dünyaca ünlü yıldızları kendi bünyesinde misafir etmekte ve zorlu lig müsabakalarında ise Trabzonspor taraftarının canlı bir şekilde bu yıldız oyuncuları izlemesine olanak tanımaktadır. Böylesine zorlu mücadelelerde binlerce Trabzonsporlu ile beraber takımınızı desteklemek istiyorsanız hemen siz de Yesbilet uygulamasını tercih edebilirsiniz. Her bütçeye uygun Trabzonspor maç bilet fiyatı ile beraber gündeme gelen Yesbilet, sorunsuz bir şekilde maçlarınızı izleme olanakları tanımaktadır. Bir tıkla maç biletinizi satın almak için sisteme üye olabilirsiniz!