Trabzonspor, bu yıl ilk maçını evinde Konyaspor karşısında oynuyor! 13 Ağustos 2017 tarihinde 41461 kişilik Medical Park Arena stadyumunda oynanacak Trabzonspor – Konyaspor maçına yerinizi ayırttınız mı? Yesbilet, her bütçeye uygun Trabzonspor – Konyaspor maç biletleri ile beraber sizlere bu önemli maçı canlı bir şekilde izleme fırsatı veriyor! N’Doye,  Olcay Şahan, Yusuf Yazıcı, Onur Kıvrak, Onazi, Okay Yokuşlu gibi önemli futbolcuları kadrosunda barındıran Trabzonspor, bu kritik maçta taraftar desteğini arkasında bekliyor!

Trabzonspor – Konyaspor maç bileti fiyatları!

Medical Park Arena stadyumunda ki tribün değişimlerine göre Trabzonspor – Konyaspor maç bileti fiyatlarında da bazı alternatifler söz konusu! Yesbilet, tüm Trabzonspor taraftarına kendi bütçelerine uygun maç biletleri alma konusunda yardımcı olmaktadır. Hemen siz de Trabzonspor – Konyaspor maç bilet fiyatı araştırmaları yaparak biletinizi temin edebilir, ligin bitimine birkaç hafta kala önem gören bu kritik müsabakayı binlerce taraftar ile omuz omuza izleme şanslarına sahip olabilirsiniz.

Trabzonspor – Konyaspor maç biletlerini Yesbilet’ten nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden Trabzonspor – Konyaspor maç biletleri satın almak oldukça kolay! Hemen;

  • “Trabzonspor – Konyaspor Maç Biletleri” etkinlik sayfasına giriş yapın.
  • Tribün seçimlerinizi tamamlayın.
  • Sisteme üye olun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin ve ödemenizi tamamlayın.

Ödemelerden hemen sonra satıcı ile alıcı arasında bir köprü kuran Yesbilet, Passolig bilgilerinizin talebi doğrultusunda maç biletlerinin tarafınıza transfer edilmesine aracı oluyor! Sıfır Risk Sistemiyle çalışan Yesbilet uygulaması, sizlerin mağdur olmaması bakımından ödemeleri kendi havuzunda tutmakta, maç bileti tarafınıza ulaştıktan 24 saat sonra satıcılara bilet ücretlerini aktarmaktadır. Bu sayede sorunsuz bir şekilde maç biletlerinizi satın alabilecek ve zorlu mücadelede takımınızın arkasında durabileceksiniz. Şehir kulübü olan Trabzonspor, bu yıl üst üste aldığı galibiyet serisi ile beraber taraftarının gönlüne taht kurdu! 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir