07.05.2017 tarihinde Medical Park Arena stadyumuna konuk olacak Kayserispor maçına yerinizi ayırttınız mı? Yesbilet, şehrin takımı Trabzonspor taraftarı için tüm bütçelere uygun Trabzonspor – Kayserispor maç biletleri satışını gerçekleştiriyor! Türkiye’nin en önemli maç bilet satış platformu konumunda yer alan Yesbilet, Trabzonspor taraftarının bu maçı canlı bir şekilde izlemesi ve 90 dakika boyunca taraftar grubu ile takımının marşlarını hep bir ağızdan söylemesi bakımından fırsatları önünüze serdi! Ersun Yanal yönetiminde ki Trabzonspor, bu yıl düşme hattına oynayan Kayserispor’u kendi sahasında ağırlıyor. Gelecek sezon Avrupa Kupalarına doğrudan katılım hakkı elde etmek için 3 puana ihtiyacı olan Trabzonspor, bu noktada ise taraftarından tam destek bekliyor!

Yesbilet’ten Trabzonspor – Kayserispor maç biletleri nasıl alınır?

Yesbilet, kullanıcılarına zorluk çıkartmayan altyapısı ile basit birkaç adımda maç biletleri satın almanıza yardımcı olmaktadır. Hemen siz de Trabzonspor – Kayserispor maç biletleri almak için;

  • Sistem üzerinden “Trabzonspor” kategorisine giriş yapın.
  • Buradan Kayserispor maçını seçin ve tribün / koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Sisteme üye olun veya var olan üyeliğiniz ile girişinizi gerçekleştirin.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemelerinizi tamamlayın.

Trabzonspor – Kayserispor maç biletleri için yaptığınız ödemeler öncelikle Yesbilet havuzunda tutulur ve satıcı ile kontak kurulur. Daha sonrasında tarafınızdan talep edilen Passolig bilgilerinize maç bileti aktarılır. Sizlerden gelen onay mesajı ile ödemeler satıcıya aktarılır ve sistem Sıfır Risk Sistemiyle alıcı – satıcının güvenliğini kontrol altında tutar!

Trabzonspor – Kayserispor maç bileti fiyatları!

40 TL ila 400 TL arasında değişen maç bilet fiyatlarına göre hemen siz de yerinizi ayırtabilirsiniz. Trabzonspor – Kayserispor maç bileti fiyatları, seçilecek olan tribün ve koltuk seçimlerine göre değişim göstermektedir. Bu maçta yerinizi ayırtmak ve takımınıza mutlak destek vermek istiyorsanız hemen siz de yerinizi ayırtabilir, taraftarı olduğunuz takımınızın 90 dakika boyunca arkasında durabilirsiniz. Bu yıl önemli transferler yapan ve Avrupa Kupalarını hayal eden Ersun Yanal’ın öğrencileri, lig bitimine birkaç hafta kala taraftar desteğini arkasında bekliyor! Hemen Trabzonspor – Kayserispor maç bilet fiyatı araştırmalarınızı Yesbilet altyapısı üzerinden gerçekleştirin. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir