Ersun Yanal'lı Trabzonspor, Galatasaray karşısında

Trabzonspor - Galatasaray Maç Biletleri

Medical Park Stadyumu, Trabzon

29 Ekim 2017 Pazar, 19:30

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Galatasaray - Akhisarspor

Konya Arena

05 Ağustos Pazar 20:45

Onuncu haftada oynanacak Trabzonspor – Galatasaray mücadelesi için yerinizi ayırttınız mı? 41461 kişilik Medical Park Arena, kapılarını bu zorlu müsabaka için aralıyor. Yeni sezonda hem yurtiçi hem yurtdışı başarılara imza atmaya hazırlanan Galatasaray takımı, şampiyonluğa giden bu kritik yolda Trabzonspor karşısına çıkıyor. Bir yandan Sneijder, Gomis, Muslera, Belhanda, Selçuk İnan gibi yıldızlar; diğer yanda ise Olcay Şahan, N’doye, Medjani, Okay Yokuşlu, Yusuf Yazıcı’lı Trabzonspor! Hemen Yesbilet’e girişinizi yaparak siz de Trabzonspor - Galatasaray Maç Biletleri satın alabilir, bu kritik müsabakada takımınıza destek olabilirsiniz. Ersun Yanal, Trabzonspor teknik adamı olarak takımındaki 150. maçında Galatasaray ile karşı karşıya. Binlerce Trabzonspor taraftarı, bu yıl Avrupa kupalarında yer alabilmek adına takımına tam destek veriyor!

Yesbilet’ten Trabzonspor - Galatasaray Maç Biletleri nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması, her yıl binlerce Galatasaraylı taraftara maç bileti satın alma konusunda kolaylık sağlamaktadır. Basit birkaç adım ile maç biletinizi temin etmek için;

  • Hemen “Trabzonspor - Galatasaray Maç Biletleri” etkinlik sayfasına giriş yapın.
  • Medical Park Arena stadyumunda ki oturma düzenine göre tribün ve blokları belirleyin.
  • Sisteme üye olun veya var olan üyelikle girişinizi tamamlayın.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet, ödemenizi kendi havuzunda tutar ve satıcı ile irtibat kurar. Daha sonrasında ise Passolig bilgilerinizin talep edilmesi ve Trabzonspor - Galatasaray Maç Biletlerinin aktarılması gerçekleşmektedir. Tarafınıza aktarılan biletlere istinaden olumlu dönüş sunmanızla beraber ödemeleri satıcıya transfer ediyoruz. Sıfır risk sistemiyle çalışan Yesbilet, her yıl binlerce sporseverin ortak tercihi!

Trabzonspor - Galatasaray Maç Bileti fiyatları!

Trabzonspor - Galatasaray Maç Bileti fiyatlarını araştırmak için Medical Park Arena oturma düzenine göz atmalısınız. Satıcıların bulunduğu konum ve koltuk durumlarına göre farklı fiyat aralıkları üzerinden biletlerini satışa sunduğu bilinmektedir. Bu sayede her bütçeye uygun olan maç biletlerini keşfetmek ve satın alımları gerçekleştirmek oldukça kolay! Türkiye’nin en iyi maç bileti satış platformu Yesbilet, Trabzonspor taraftarına uygun fiyatlar ile maç bileti satışlarını gerçekleştirmektedir. Trabzonspor - Galatasaray Maç Bilet fiyatı araştırmalarını yaparak stadyumda ki yerinizi ayırtabilir, bu kritik müsabakada binlerce taraftar ile takımınızın marşlarını söyleyebilirsiniz. 

Galatasaray Maç Biletleri

Galatasaray - Akhisarspor

Konya Arena,Konya

05 Ağustos Pazar 20:45

Futbol Maç Biletleri

Ketencek test

Yeni Eskişehir Stadyumu,Eskişehir

10 Aralık Pazartesi 07:08