Trabzonspor - Fenerbahçe Maç Biletleri

Medical Park Stadyumu, Trabzon

25 Kasım 2018 Pazar, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Bu derbiyi yürek kaldırmaz! Ligin inişli çıkışlı grafik çizen takımı Trabzonspor, yeni yönetimi ve teknik direktörü ile tüm kozlarını sahaya sürmeye hazırlanıyor! En hesaplı fiyatlardan Trabzon deplasmanına konuk olmak ve zorlu maçta takımınızın 90 dakika boyunca arkasında durmak istiyorsanız, işlemleri tamamlamaktan geri kalmayın.

25.11.2018 Tarihinde Medical Park Stadyumunda Olun!

Trabzonspor – Fenerbahçe Maç Biletleri satın alarak, 28.01.2018 tarihinde Medical Park Stadyumunda oynanacak maçta yerinizi alabilirsiniz. Tüm bütçelere uygun olan bilet fiyatlarını sunan Yesbilet, bu sayede binlerce taraftarın deplasman coşkusuna ortak olmasını sağlıyor. Ortalama 1700 civarı Fenerbahçe seyircisinin kabul edileceği bu maçta, takımınıza 90 dakika boyunca destek olabilir ve müsabaka boyunca önemli anları canlı bir şekilde izleme fırsatına erişebilirsiniz. En hesaplı Trabzonspor – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatları Yesbilet’te!

Yesbilet ile Trabzon Deplasmanında Yer Ayırtmak İster Misiniz?

Yesbilet uygulaması üzerinden Trabzonspor – Fenerbahçe Maç Biletleri satın alarak, takımınızı deplasmanda da desteklemek ister misiniz? O halde basit birkaç adımı takip ederek, siz de bu zorlu maçta takımınızın arkasında durabilir, Bordo Mavili stadyumu, Sarı Lacivertli renklere boyayabilirsiniz;

  • Yesbilet üzerinden ‘Trabzonspor – Fenerbahçe Maç Biletleri’ kategorisine göz atın.
  • Deplasman tribününde yer alan koltukları gözden geçirin ve birisini işaretleyin.
  • Sisteme üyeliğinizle giriş yapın.
  • Buradan kredi kartı ile ödemeyi gerçekleştirin.

Ödeme işlemi tamamlandıktan kısa bir süre satıcı sizinle irtibat kurar, Passolig bilgileriniz üzerinden maç biletinizi transfer eder. Sizlerden gelen ödemeyi kendi havuzunda tutan Yesbilet, maç bileti tarafınıza aktarıldıktan sonra ödemeyi satıcıya geçer. Böylelikle en ufak bir pürüz oluşmaz ve binlerce taraftar güvenle Yesbilet altyapısından maçlara bilet alma şanslarına sahip olabilirler. Siz de bu yılın en kritik maçları arasında gösterilen Trabzonspor – Fenerbahçe maçını canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00