Trabzonspor - Bursaspor Maç Biletleri

Medical Park Stadyumu, Trabzon

04 Haziran 2017 Pazar, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

04.06.2017 tarihinde oynanacak Trabzonspor – Bursaspor maçı ile beraber Süper Toto Süper Lig son buluyor! Siz de ligin kapanış mücadelesinde yerinizi ayırtmak ve kritik 3 puanın Avrupa Kupaları için lazım olduğu bu maçta takımınızın marşını 41061 kişilik taraftar grubuyla omuz omuza izlemeye hazır mısınız? Yesbilet, Trabzonspor - Bursaspor maç biletleri satın alma konusunda sizlere birçok kolaylık sağlıyor. Ersun Yanal’ın öğrencileri, ligin kapanış mücadelesinde Mutlu Topçu’nun öğrencilerine karşı! Bir yanda N’Doye, Onur Kıvrak, Medjani, Aytaç Kara, Mehmet Ekici gibi önemli futbolcuların yer aldığı Trabzonspor; diğer yanda ise Yonathan del Valle, Kubilay Kanatsızkuş, Bogdan Stancu, Bilal Kısa, Sercan Yıldızım, Pablo Batalla'lı Bursaspor!

Trabzonspor - Bursaspor maç bileti fiyatları!

Medical Park Arena stadyumu, 2016 / 2017 Spor Toto Süper Lig mücadelesi kapanış maçı için hazır! Trabzonspor - Bursaspor maç bileti fiyatları araştırmalarını yapabilmek adına hemen tribün ve koltuk seçimlerine göz atabilirsiniz. Yesbilet, tüm Trabzonspor taraftarına kolaylık sağlamak bakımından her bütçeye uygun olan maç bileti satışlarını gerçekleştirmektedir. Siz de Trabzonspor - Bursaspor maç bilet fiyatı araştırmalarını Yesbilet altyapısı üzerinden gerçekleştirebilir, bu sayede takımınıza tam destek sunabilirsiniz!

Trabzonspor - Bursaspor maç biletini Yesbilet’ten nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden Trabzonspor - Bursaspor maç biletleri satın almak çok basit! Hemen;

  • “Trabzonspor - Bursaspor maç biletleri” kategorisine girişinizi gerçekleştirin.
  • Buradan Medical Park Arena stadyumunun oturma düzenine göre tribün / koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Yesbilet’e üye olun veya var olan üyelikle girişinizi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Ödeme tamamlandıktan sonra Yesbilet, alıcı – satıcı arasında köprü vazifesi kurar ve maç biletlerinizin en kısa süre içerisinde Passolig kartınıza aktarımını sağlar. Bu sayede sorunsuz bir şekilde maç biletlerinizi alabilir, Sıfır Risk Sistemiyle çalışan Yesbilet’in güvencesi altında olabilirsiniz. Sizlerden onay mesajı gelmeden ödemelerinizi satıcıya aktarmayan Yesbilet, bu zorlu maçta yerinizi ayırtabilmeniz açısından her kolaylığı sağlıyor. Hemen Trabzonspor - Bursaspor maç biletlerinizi temin edin, siz de ligin kapanış mücadelesinde takımınızın arkasında olun. 

Süper Lig Maç Biletleri

Beşiktaş - Kasımpaşa

Vodafone Park,İstanbul

26 Mayıs Pazar 20:00

Fenerbahçe - Antalyaspor

Ülker Stadyumu,İstanbul

26 Mayıs Pazar 20:00

Sivasspor - Galatasaray

Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu,Sivas

26 Mayıs Pazar 20:00