Trabzonspor - Beşiktaş Maç Biletleri

Medical Park Stadyumu, Trabzon

05 Mart 2018 Pazartesi, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Konyaspor - Beşiktaş

Konya Arena

07 Ekim Pazar 20:00

past event

Göztepe - Beşiktaş

İzmir Bornova Stadyumu

21 Ekim Pazar 19:30

past event

Beşiktaş - Rizespor

Vodafone Park

29 Ekim Pazartesi 19:00

04.03.2018 tarihinde Medical Park Trabzon Stadyumunda oynanacak önemli maç için taraftarlar sabırsızlıkla bekliyor. Rıza Çalımbay yönetimi ile üst üste aldığı galibiyetler sayesinde taraftarının güvenini kazanan Trabzonspor, son 2 sezonun şampiyon takımı Beşiktaş’ı ağırlıyor. Bir yanda Yusuf Yazıcı, Burak Yılmaz, Sosa, Olcay Şahan, Abdulkerim gibi önemli silahlar barındıran Trabzonspor; diğer yanda ise Pepe, Talisca, Fabri, Atiba, Quaresma’lı Beşiktaş’a karşı. Hemen Yesbilet’e üye olarak Trabzonspor – Beşiktaş Maç Biletleri satın alabilir ve bu maçı canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

1500 Beşiktaş Taraftarı Trabzon’un Yolunu Tutuyor

41416 kişilik Medical Park Trabzon Stadyumunda ortalama 1500 civarı Beşiktaş taraftarına yer açılacak. Siz de hemen Trabzonspor – Beşiktaş Maç Bileti fiyatlarına göz atarak, çeşitli koltuklar üzerinden satın alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenize uygun maç biletlerini satın almanız ve her alanda taraftar desteğini arkanızda hissetmeniz adına çalışan Yesbilet, bu aşamada taraftarlara memnun edici gelişmeler sunmaktan geri kalmıyor. Tek tıkla Trabzonspor – Beşiktaş Maç Bilet fiyatı kıyaslamalarını gerçekleştirebilirsiniz.

Yılın Derbisine Maç Biletini Nasıl Alacağım?

Hem Trabzonspor taraftarı, hem de Beşiktaş taraftarı bu önemli maç için günleri saymaya başladı bile! Hemen siz de Trabzonspor – Beşiktaş Maç Biletleri satın alarak, bu maçı canlı bir şekilde tribünden izleyebilirsiniz. Beşiktaş’ın eski yıldızları, Trabzonspor forması ile kendi sahasında rakibini ağırlıyor. Siz bu maça hazır mısınız?

  • Yesbilet üzerinden maç biletinizi almak için etkinliği seçin, daha sonrasında blok, tribün ve koltuk seçimlerini tamamlayın.
  • Sisteme üye girişi yaparak devam edin ve kredi kartı ile ödemeyi seçerek, 3D Secure Sistemi altında ödemelerinizi aktarın.
  • Tarafımıza düşen ödeme neticesinde hemen satıcı ile iletişim kuran Yesbilet yetkilileri, 24 saat içerisinde maç biletinizin Passolig kartınıza transfer edilmesini sağlar.
  • Maç biletinizin transfer işleminden sonra tarafınızdan gelen onay ile ücretler satıcıya aktarılır.

Bu sayede en ufak bir risk olmadan takımınızı destekleyebilir, bu önemli maçı 90 dakika boyunca takımınızın marşlarını hep bir ağızdan söyleyerek takip edebilirsiniz. Hala Trabzonspor – Beşiktaş Maç Biletleri satın almadıysanız, stoklarla sınırlı olan biletlere göz atmanızı öneriyoruz. 

Beşiktaş Maç Biletleri

Beşiktaş – Sarpsborg 08

Vodafone Park,İstanbul

20 Eylül Perşembe 20:00

Fenerbahçe - Beşiktaş

Ülker Stadyumu,İstanbul

24 Eylül Pazartesi 21:00

Beşiktaş - Kayserispor

Vodafone Park,İstanbul

30 Eylül Pazar 20:00

Süper Lig Maç Biletleri

Akhisarspor - Galatasaray

Manisa 19 Mayıs Stadyumu,Manisa

23 Eylül Pazar 20:00

Trabzonspor - Göztepe

Medical Park Stadyumu,Trabzon

23 Eylül Pazar 20:00

Fenerbahçe - Beşiktaş

Ülker Stadyumu,İstanbul

24 Eylül Pazartesi 21:00