İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Tom Odell, Jubilee Road turnesi ile İstanbul’da sevenleriyle buluşuyor. 18 Şubat’ta Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek konserin biletleri ise satışa!

Odell’in insanı etkisi altına alarak söylediği ve yazdığı şarkıların altında Elton John, Leonard Cohen ve Bob Dylan gibi efsaneleri dinleyerek büyümesinin yattığı söyleniyor. 2012 yılında girdiği müzik dünyasında yaptığı güzel işler ile adından bolca söz ettirmeyi başaran Odell, özellikle İngiltere’de geniş bir hayran kitlesine sahip. İlk dönemlerinde Elton John, Billy Joel ve The Rolling Stones gibi isimlerle beraber turneye çıkan Odell, “Critics’ Choice” isimli bir ödül de almıştır.

Filmlere olan hayranlığından dolayı albümlerinde süprizler de hazırlayan Odell, çok yönlü kişiliği ile de oldukça öne çıkıyor. Geçtiğimiz yıllarda Zorlu PSM’de bir konser düzenleyen ve akıllara kazınacak bir performans sergileyen Odell, bu yıl da aynı coşkuyu üstüne eklemeler yaparak sunacağa benziyor. “Another Love” ile listeleri altüst eden başarılı şarkıcıyı canlı dinlemek için acele edin!

Tom Odell konser bileti fiyatları!

Tom Odell konser bileti fiyatları, bir oturma düzeni varsa seçilecek koltuğa göre farklılık gösterebilir. Tom Odell’i canlı canlı dinlemek isteyen müzik severler Türkiye’nin en iyi bilet satış platformlarından birisi olan Yesbilet üzerinden biletlerini güvenli bir şekilde alabilirler.

Yesbilet üzerinden Tom Odell konser biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden uygun fiyatlarla satışa sunulan biletleri, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Uygulama üzerinden basit birkaç adımla Tom Odell için konser biletinizi satın alabilirsiniz;

  • Hemen “Tom Odell konser biletleri” etkinliğine giriş yapın.
  • Buradan eğer bir oturma düzeni varsa koltuk seçiminizi yapın
  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir