The Chainsmokers İstanbul Konser Biletleri

Küçükçiftlik Park, İstanbul

03 Ağustos 2018 Cuma, 16:30

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

The Chainsmokers, 3 Ağustos Cuma günü 16:30’da KüçükÇiftlik Park İstanbul’da dinleyicileri ile buluşacak. Siz de The Chainsmokers’ı canlı canlı izlemek, şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etmek ve bu atmosferi solumak için orada olmak istiyorsanız Yesbilet güvencesiyle konser biletlerinizi satın alabilir, konserdeki yerinizi garanti altına alabilirsiniz. Tek bir tıkla, hem hesaplı fiyatlar ve güvenilir hizmetin hem de konserin tadını çıkarabilirsiniz.

The Chainsmokers, sürpriz isimlerle dolu bir açık hava partisine dönüşecek olan Play etkinliği kapsamında KüçükÇiftlik Park’ta olacak. Amerikalı iki DJ Alex Pall ve Andrew Taggart’ın bir araya gelerek kurduğu The Chainsmokers, son yılların listeleri alt üst eden isimleri arasında yer alıyor. “Closer”, “Don’t Let Me Down” gibi hitleriyle uzun süre listelerde yer alan The Chainsmokers, Nisan’da Sick Boy Ep’sini çıkardı. Başarılı ikili, ünlü DJMag dergisinin Top 100 DJs listesinde de 6. Sırada yer alıyor.

The Chainsmokers Konser Biletlerini Nasıl Alırım?

The Chainsmokers konseri için bütçenize uygun kategorilerden alabileceğiniz bilet fiyatlarını incelemek için, Yesbilete üye olmanız yeterli. Yesbilet, sanatsever üyelerini sanatla buluşturmak için, bilet tedarik etme sürecini kolay, hızlı, avantajlı ve güvenli bir şekilde yapmalarını sağlar. Siz de The Chainsmokers ve sürpriz isimlerle eşsiz bir açık hava partisine dönecek bu festivalin bilet fiyatlarını inceleyebilir, karşılaştırabilir ve kriterlerinize en uygun bileti satın alabilirsiniz.

Yesbiletin size sunduğu hizmet sayesinde The Chainsmokers konser biletlerini almak ve konserdeki yerinizi şimdiden hazırlamak çok basit! Bilet satın almak için aşağıdaki yönlendirmeleri inceleyebilir ve uygulayabilirsiniz;

  • The Chainsmokers konser biletleri etkinlik sayfasına giriş yapın,
  • Uygun kategori ve yer seçiminizi yapıp işaretleyin,
  • Yesbilet’e üye girişi yapın,
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına geçin ve ödemenizi tamamlayın.

Konser için yeriniz hazır!

Biletiniz ve Ödemeniz Güvence Altında

The Chainsmokers konser bileti için yaptığınız ödeme, ilk aşamada Yesbilet havuzunda tutulur. Biletleriniz e-bilet formatında veya hızlı kargo yoluyla size ulaştırılır. Etkinlik gerçekleştikten sonraki ilk iş gününde ödemeler havuzdan satıcıya aktarılır. Bu sayede etkinlik öncesinde, sırasında ya da sonrasında yaşanabilecek değişikliklerin yarattığı risklere karşı önlem alınmış ve ödemeniz güvence altında tutulmuş olur. Size de Sıfır Risk Sistemi ile, gönül rahatlığıyla etkinliğin tadını çıkarmak kalır.

İyi seyirler!