Süper Lig Maç Biletleri

Türkiye Süper Ligi maç bileti satın almak istiyorsanız, tercihinizi hemen Yesbilet’ten yana kullanın. Bu yıl tam gaz mücadelelerine devam eden 18 kulüp, birbiriyle kritik müsabakalara çıkıyor ve taraftar desteğini 90 dakika boyunca arkasında görmek istiyor! Taraftarlar olarak bize düşen görev ise maç biletini temin etmek ve takımımızı bu zorlu süreçte yalnız bırakmamak! Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor, Bursaspor ve diğer tüm Süper lig takımlarına ilişkin biletler satın almak mümkündür! Yeni transferleri izlemek ve takımınızın bu sezon Avrupa ligi vizesi almasına katkıda bulunmak ister misiniz? Hemen Süper lig maç biletinizi satın alabilir, siz de takımınızı destekleyebilirsiniz.

Yesbilet üzerinden nasıl Süper lig maç bileti satın alabilirim?

Sadece birkaç adımla siz de maç biletinizi satın alabilirsiniz. Yesbilet, bu alanda Türkiye’nin en çok tercih edilen uygulamasıdır. Sizlere basit bir şekilde Süper lig maç biletleri satın almanız adına bir sıralama sunuyoruz;

  • Öncelikle bir Yesbilet üyeliği açmalısınız.
  • Hangi takımı destekliyorsanız, kategoriler üzerinden takımınızı seçebilir, bilet satışları aktif olan etkinlikler için tercih yapabilirsiniz.
  • Takımınızın stadyumunda yer alan tribün ve koltuk seçimlerini yapmalısınız.
  • Karşınıza çıkan ödeme yöntemlerinden herhangi birisini seçmeli ve ödeme işlemlerini tamamlamalısınız.
  • Ödeme işlemi tamamlandıktan birkaç dakika sonra maç bileti Passolig kartınıza aktarım gerçekleşecektir.

Maç bileti satın almak için Passolig kartınızın olması zorunludur!

Passolig kartıma aktarımlar nasıl gerçekleşiyor?

Yesbilet üzerinden üyelik açtığınız esnada, bazı Passolig bilgileri talep edilmektedir. Form üzerinden bu bilgileri doldurup, Yesbilet’ten bu üyelikle bir bilet satın alma işlemini tamamladıktan sonra aktif olarak biletler tarafınıza aktarılıyor. Sistem, otomatik olarak ödeme işlemlerini tanımlar ve sizlerin bilet satın almanıza yardımcı olur.

Süper lig maç bileti fiyatları!

Oynanacak maçın durumuna ve büyüklüğüne göre fiyatlarda bazı değişiklikler söz konusudur. Öncelikle takımınızı seçmeli, daha sonrasında da etkinliğin fiyatlandırmalarını buradan incelemelisiniz. Süper lig maç bileti fiyatları, Passolig tarafından tanımlanmış olmakla beraber, sitemizden de sizlere stoklar dahilinde satışa sunuluyor. Bu hizmetle beraber siz de güvenli bir şekilde bilet alımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa ligi deplasmanı ve derbi deplasmanlarına bilet satın alabilirsiniz!

Yesbilet sayesinde artık takımınızı dış saha maçlarında dahi desteklemek mümkün! Şampiyonlar Ligi ve Avrupa ligi maçlarının yanı sıra, ligde oynanacak derbi deplasmanlarına da bilet satın almak mümkündür! Hemen tercihinizi Yesbilet üzerinden yapabilir, siz de bilet satın alımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Alanında lider olan Yesbilet, her gün binlerce kullanıcısına bilet temin işlemlerini sağlamaktadır. Bu sayede artık sorunsuz olarak bilet satın alımlarını gerçekleştirebilir, takımınızı zorlu müsabakalarda tamamen destekleme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin lideri konumunda yer alan Yesbilet, aktif olarak kullanıcılarına kolay bir şekilde bilet satın alma imkanı veriyor!

Güvenilir alışveriş için tercihiniz Yesbilet!

Güvenilir bir tercih ortamı oluşturan Yesbilet, bugüne kadar milyonlarca Süper lig maç bileti transferini %100 memnuniyetle sağladı! Sizler de kaliteli bir şekilde maç bileti temin etmek ve satın almak adına hemen tercihinizi Yesbilet’ten yana kullanabilirsiniz. Sizlere adım adım maç bileti satın alma fırsatları sunan bu uygulama, alanında 24 saat boyunca sizlere destek veren hatlarla yardımcı oluyor. Maç biletinizi satın aldıktan sonra tüm sorularınızı Yesbilet’e yöneltebilir, “kullanıcı memnuniyeti” esaslı olarak maç biletinizi satın alma fırsatlarına da ulaşabilirsiniz. Bu alanda tüm takım taraftarlarını tek bir çatı altında topluyor, maç bileti satın alma konusunda yaşadığınız tüm engellerin üzerine bir sünger çekiyoruz!