Sofi Tukker Konser Biletleri

Zorlu PSM, İstanbul

30 Mart 2019 Cumartesi, 21:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

New York’lu jungle pop ikilisi Sofi Tukker, 30 Mart Cumartesi saat 21.00’da Zorlu PSM’de sizlere hareketli bir akşam vaad ediyor. Sofi Tukker konser biletleri en uygun fiyatlara Yesbilet’de! Hemen Yesbilet’den en iyi fiyatlara biletini al, bu fırsatı kaçırma!

Sofi Tukker Konser Biletleri

Son zamanların popüler dans-pop ikililerinden biri olan Sofi Tukker, ismini Sophie Hawley-Weld ve Tucker Halpern’in birleşimiyle aldı. Üniversitede tanışan ikili, “Drinkee” isimli çıkış parçalarıyla büyük ses getirdi. Drinkee ile elli milyondan fazla dinlenme alan ikili, şarkının sözlerini Sophie Hawley-Weld’in üniversitede öğrendiği Portekizce bir şiirden aldı. Bu parça 2017 Grammy Ödülleri’nde En İyi Dans Parçası dalında aday gösterildi. İlk albümleri “Soft Animals”ı 2017 yılında piyasya süren ikilinin son albümü “Treehouse” ise 2018 yılında Ultra Records etiketi ile yayınlandı. Bu eğlenceli ve hareketli geceyi kaçırmamak için hemen en ucuz fiyatlara biletini Yesbilet’den biletini al!

Yesbilet üzerinden Sofi Tukker konser biletini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması sayesinde uygun fiyatlara biletinizi satın alabilirsiniz. Basit birkaç adımla beraber Sofi Tukker konser biletine sahip olmanız mümkün!

  • Hemen “ Sofi Tukker konser biletleri” etkinliğine giriş yapın.
  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.