Pink Martini Konser Biletleri

Volkswagen Arena, İstanbul

15 Nisan 2017 Cumartesi, 21:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Pink Martini, (Küçük Orkestra) bu yılın ilk bahar konserini İstanbul’da gerçekleştiriyor! Hemen siz de Yesbilet üzerinden Pink Martini konser biletleri araştırmalarını yapabilir, Volkswagen Arena’da düzenlenecek bu konser için yerinizi ayırtabilirsiniz. 15 Nisan 2017 Cumartesi 21:00 tarihinde gerçekleşecek konser için birkaç farklı tribün üzerinden bilet satışları gerçekleşmektedir. Dünya çapında önemli bir yere sahip olan Pink Martini, uzunca dönemdir Türkiye konserlerine ara vermişti! 7 farklı kategori üzerinden biletlerin satışı gerçekleşecek ve 75 TL ila 220 TL arası değişen fiyatlar dahilinde konser biletlerini temin edebileceksiniz!

Pink Martini konser biletlerini Yesbilet’ten nasıl alırım?

Yesbilet üzerinden Pink Martini konser biletleri satın almak oldukça kolay! Her bütçeye uygun bilet satışlarını gerçekleştiren Yesbilet, konser alanlarına ilişkin her gün binlerce sanatseverin ortak tercihi konumunda yer alıyor. Hemen Volkswagen Arena’da yerinizi garanti altına almak için;

  • Pink Martini konser biletleri kategorisine giriş yapın.
  • Buradan 7 farklı kategori üzerinden biletlerinizi seçin.
  • Koltuk seçimini tamamladıktan sonra sisteme üye olun veya var olan üyelikle giriş yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi gerçekleştirin.

Ödeme gerçekleştikten sonra sizlerden gelen ücreti kendi havuzumuzda tutuyor, satıcı ile irtibat kurabileceğiniz bir ortam yaratıyoruz. Satıcı bileti tarafınıza 3 farklı yolla aktarabilmektedir;

  1. E-bilet olarak Yesbilet paneli üzerinden biletinizi indirebilir ve yazdırabilirsiniz.
  2. Bileti doğrudan e-bilet şeklinde mail adresinizden temin edebilirsiniz.
  3. Kargo imkanıyla biletlerin adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Biletler tarafınıza ulaştıktan sonra satıcıya ödemeleri aktaran Yesbilet, Sıfır Risk Sistemiyle çalışan ilk ve tek bilet satış platformu olarak görülmektedir! 

Pink Martini konser bileti fiyatları!

Pink Martini konser bileti fiyatları 7 farklı kategori üzerinden değerlendirilmektedir. 75 TL ila 250 TL arasında değişen bu fiyatlar üzerinden hemen bu konser biletinizi garanti altında tutmayı ihmal etmeyin. Her bütçeye uygun bilet satışlarını gerçekleştiren Yesbilet, sorunsuz bir şekilde siz değerli dinleyicilerin hayalini gerçekleştirmektedir. Pink Martini konser bilet fiyatı konusunda hemen kategori seçiminizi yapın, ödemeleri gerçekleştirin ve 15 Nisan’da gerçekleşecek konser için hazır olun!