Sarı Kırmızılı kulüp, 2016 / 2017 sezonunda Türkiye Süper Ligi’ni 4. Sırada tamamlayarak, UEFA’da 2 etaplı eleme sistemlerinden geçmeye hak kazandı. Bu yıl kadrosunu Gomis, Belhanda gibi önemli oyuncular ile güçlendiren Galatasaray, aynı zamanda Sneijder, Eren Derdiyok, Muslera, Yasin Öztekin gibi önemli oyuncuların da yer aldığı kadrosuyla İsveç temsilcisi Östersunds’a konuk oluyor! 13.07.2017 tarihinde oynanacak UEFA Avrupa Ligi 2. Eleme Turu maçını canlı bir şekilde izlemek ve takımınıza destek olmak ister misiniz? O halde hemen Yesbilet’ten Östersunds – Galatasaray Maç Biletleri satın alabilir, takımınızı zorlu İsveç deplasmanında destekleyebilirsiniz!

Yesbilet’ten Östersunds – Galatasaray Maç Biletleri almak!

Yesbilet uygulaması, Galatasaray taraftarına kolay ve basit adımlarla maç bileti alma hususunda yardımcı oluyor. Siz de UEFA liginde grup etaplarına yaklaşacak takımı belirleyen 2. Tur Eleme mücadelesini canlı bir şekilde izlemek istiyorsanız;

  • “Östersunds – Galatasaray Maç Biletleri” kategorisine giriş yapın.
  • Deplasman tribünü içerisinden boş olan koltuk seçimlerini gerçekleştirin.
  • Sisteme üye olun veya var olan üyelikle giriş yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi aktarın.

Ödeme tamamlandıktan sonra alıcı ve satıcı arasında güvenli bir ortam kuran Yesbilet, maç biletini e-bilet veya kargo imkanıyla kapınıza kadar ulaştırmaktadır. Bilet tarafınıza ulaştıktan 12 ila 24 saat içerisinde ise ödemeler Yesbilet tarafından satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede sorunsuz bir şekilde maç biletinizi temin edebilir ve Sıfır Risk Sistemiyle çalışan Yesbilet’in güvencesi altında yer alabilirsiniz.

Östersunds – Galatasaray Maç Bileti fiyatları!

Östersunds – Galatasaray Maç Bileti fiyatları seçilen koltuk numarasına göre değişim göstermektedir. Yüzlerce satıcıyı barındıran Yesbilet, taraftarlara alternatif fiyat garantisi ile tamamen bütçesine uygun olan maç biletlerini temin etme fırsatları tanıyor. Siz de hemen maç biletinizi satın almak ve aynı zamanda takımınızı 7,800 kişilik Tunavellen stadında desteklemek istiyorsanız, kolay adımlarla Östersunds – Galatasaray Maç Bilet fiyatı araştırmalarını yapabilir ve biletinizi garanti altında tutabilirsiniz. Milyonların nefesini tutup izleyeceği bu kritik maça canlı şahitlik edebilir, 90 dakika boyunca Cimbom’un marşlarını binlerce taraftar ile omuz omuza söyleyebilirsiniz! 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir