Osmanlıspor - Fenerbahçe Maç Biletleri

Osmanlı Stadyumu, Ankara

04 Kasım 2017 Cumartesi, 19:30

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Bu sezon ligde inişli çıkışlı grafik yakalayan iki takımın mücadelesi 04.11.2017’de Osmanlı Stadında gerçekleşiyor! Fenerbahçe, bu sezon kadrosuna Valbuena, Soldado, Dirar, İsla, Guiliano gibi önemli silahları eklerken, karşısında kadrosu oturmamış olan Osmanlıspor’a karşı mutlak galibiyet bekliyor! Ligde önemli puanları alarak tekrar şampiyonluk yarışı içerisine dahil olan Fenerbahçe, önümüzde ki sezon mutlak Şampiyonlar Ligi vizesi alma hayalleri kuruyor! Siz de Yesbilet üzerinden Osmanlıspor – Fenerbahçe Maç Biletleri satın almak ve takımınızı deplasmanda desteklemek istiyorsanız hemen seçiminizi yapabilirsiniz.

Yesbilet ile Osmanlıspor – Fenerbahçe Maç Biletleri Satın Alma İşlemleri

Yesbilet üzerinden Fenerbahçe taraftarını sevindirecek gelişmeler sunuyoruz! Takımınızı zorlu Ankara deplasmanında 90 dakika boyunca desteklemek ve Dünyaca ünlü starları canlı bir şekilde izlemek ister misiniz? O halde hemen Osmanlıspor – Fenerbahçe Maç Biletleri kıyaslamalarını yapın, kategoriler üzerinden maç biletinizi tedarik edin;

  • Öncelikle Yesbilet üyeliği açmalısınız.
  • Daha sonrasında ‘Osmanlıspor – Fenerbahçe Maç Biletleri’ kategorisine geçiş yapın.
  • Buradan ‘deplasman tribünü’ seçiminizi yapın ve müsait olan koltuk / koltukları işaretleyin.
  • Ödeme sayfasına geçiş yapın.
  • Kredi kartı ile ödemenizi tamamlayın.

Ödeme aktarıldıktan sonra Yesbilet havuzunda tutulan ücretlerin, satıcıya transfer edilmeden evvel sizinle kontak kurması ve Passolig bilgileriniz üzerinden Osmanlıspor – Fenerbahçe Maç Biletlerinin transferini sağlaması gerekmektedir. Böylelikle Sıfır Risk Sistemiyle çalışan Yesbilet, güvenli alışverişleri spor severlere sunmaktadır.

Osmanlıspor – Fenerbahçe Maç Bileti Fiyatları Nasıl Olacak?

Satıcının kendi belirlemiş olduğu fiyat çerçevesinde yaklaşık 1000 biletli Fenerbahçe seyircisinin yer alması bekleniyor! Osmanlıspor – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatlarını kategorilerden görebilir, bu zorlu maçta takımınızın tam anlamıyla destekçisi olma fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Dünya’nın gözü kulağı Türkiye Ligi’nde atıyor! Fenerbahçe, bu sezon şampiyonluk virajından kopmamak adına zorlu Ankara deplasmanına mutlak 3 puan parolası ile çıkıyor! Siz de hep bir ağızdan Fenerbahçe marşları ile Osmanlı stadını yıkmak ve takımınıza galibiyeti getirmek istiyorsanız, Osmanlıspor – Fenerbahçe Maç Biletleri tedarik işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Yesbilet ile hem güvenli, hem de hesaplı maç bileti satışları son hız devam etmektedir. 

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00