13.05.2018 tarihinde 20000 kişilik Osmanlı Stadında oynanacak maç için henüz yerinizi ayırtmadınız mı? 2017 / 2018 sezonunun 33. Hafta mücadelesinde Beşiktaş, deplasmanda kritik bir 3 puan alarak son haftaya liderlik hesapları yaparak girmek istiyor. Bu süreç zarfında taraftarından tam destek bekleyen Siyah – Beyazlı kulüp, 3. Yılında da ‘şampiyonluk’ mutluluğunu taraftarına yaşatmak adına elinden geleni sahaya sürmeye hazırlanıyor. Hemen Yesbilet’ten Osmanlıspor – Beşiktaş Maç Biletleri satın alabilir, deplasman maçlarında da taraftar desteğini takımınıza hissettirebilirsiniz.

Binlerce Beşiktaş Taraftarı Osmanlıspor Maçına Kenetlendi!

Yaklaşık 1500 civarı Beşiktaş taraftarı tribünlere kabul edilecekken, milyonlarca Beşiktaş seyircisi ekranları başından şampiyonluk için önemli bir viraj olan Osmanlıspor maçını takip edecek. Başkent deplasmanına tam kadro giden Beşiktaş, taraftar desteğini de arkasına alarak bu maçtan rahatlıkla galip ayrılmayı amaçlıyor. Hemen siz de Osmanlıspor – Beşiktaş Maç Bileti fiyatlarına göz atarak anında satın alım işlemlerini tamamlayın ve taraftarlık görevlerinizi yerine getirin. Hep bir ağızdan Beşiktaş marşları söylemek ve az sayıda ki Ankara temsilcisini bu maçta dize getirmek sizlerin elinde. Hala Osmanlıspor – Beşiktaş Maç Bilet fiyatına göz atmadıysanız, en cazip fiyatlardan maç bileti sahibi olabilirsiniz.

Yesbilet ile Sıfır Risk Sistemi Dahilinde Osmanlıspor – Beşiktaş Maç Biletleri Satın Alın

Yesbilet kullanıcıları ‘Sıfır Risk Sistemi’ ile çalışan bir altyapı sayesinde dilediği maçlara, güvenilir bir şekilde maç bileti satın almaktadır. Bu noktada ise kullanıcıları memnun etmek adına hizmetlerini daimi olarak arttıran platformdan hemen Osmanlıspor – Beşiktaş Maç Biletleri satın alabilirsiniz;

  • İlk önce etkinlik sayfasına giriş yapmalısınız.
  • Buradan ‘deplasman tribünü’ seçimini yapın ve sonrasında koltuk seçimlerini gerçekleştirin.
  • Sisteme üye olarak devam edin.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.

Ödemenizi 3D Secure sistemi ile aktardıktan sonra Yesbilet, satıcı ile iletişime geçer. Satıcı tarafınıza en kısa sürede dönüş yaparak Passolig kart bilgilerinizi talep eder. Maç bileti anında transfer edilir ve etkinlik günü herhangi bir sorun yaşamadan Osmanlı Stadına giriş yapabilirsiniz. Binlerce taraftarın hazır olacağı Osmanlıspor – Beşiktaş Maç Biletlerini bitmeden tedarik etmeyi ihmal etmeyin. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir