Oscar and the Wolf İstanbul Konser Biletleri

Volkswagen Arena, İstanbul

02 Mart 2018 Cuma, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Sofi Tukker

Zorlu PSM

30 Mart Cumartesi 21:00

Oscar and the Wolf İstanbul Konser biletleri satın almak ister misiniz? Yesbilet, 2 Mart 2018 tarihi itibariyle Volkswagen Arena’da düzenlenecek olan bu konser için sizlere cazip fiyatlardan bilet satın alma fırsatı veriyor. Geçtiğimiz sene Türkiye konseri ile büyük bir sükse uyandıran grup, bu sene en yeni parçaları ve albümü üzerinden Türk kitlesi ile buluşmaya hazırlanıyor. 2018 yılı itibariyle düzenlenecek bu konser için şimdiden binlerce hayran kitlesi bilet satın alabilmek için platformları araştırmaktadır. Hesaplı fiyatlardan bilet alabilmek ve 2017 / 2018 yılının en yeni albümünü canlı dinlemek adına hemen etkinliğe göz atın.

Yesbilet’ten Oscar and the Wolf İstanbul Konseri Nasıl Alacağım?

Yesbilet uygulaması, alıcı ve satıcı arasında güvenilir alışveriş yöntemleri sunar. Bilet satın almış fakat kişisel sebeplerden dolayı etkinliğe gidemeyecek olan kullanıcılar, Yesbilet aracılığı ile satışa sunduğu biletler sayesinde alıcıların bu etkinlikte ki yerini garanti altında tutmasını sağlıyor. Buna göre bilet alabilmek için;

  • ‘Oscar and the Wolf İstanbul Konser Biletleri’ etkinlik sayfasına girin ve burada yer alan biletleri oturma planlarına göre inceleyin.
  • Beğendiğiniz yer veya bileti anında sepetinize ekleyin.
  • Yesbilet’e üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme gerçekleştirin.

Oscar and the Wolf İstanbul Konseri Bileti Tarafıma Nasıl Veriliyor?

e-bilet formatında tarafınıza ulaştırılan biletler, satın alımlardan sonra ortalama 24 saat içerisinde sunulmaktadır. Bu sayede hem alıcı, hem de satıcı herhangi bir risk ile karşılaşmadan etkinlikler için biletler satın alabilmektedir. Basit adımlar dahilinde biletinizi satın alma garantisi sunan ekibimiz ile beraber en ufak bir problemle karşılaşmadan bu etkinlikte ki yerinizi garanti altında tutun.

Binlerce Kişi Oscar and the Wolf İstanbul Konserini Bekliyor!

Geçtiğimiz sene ki etkinliklerde Oscar and the Wolf İstanbul Konser bileti fiyatlarını araştıran birçok kişi, bu sene bütçesine uygun biletler dahilinde etkinlikten mahrum kalmıyor. Siz de hemen konserde ki yerinizi garanti altında tutmak ve bu etkinliğe doğrudan dahil olabilmek açısından seçiminizi yapın. Birbirinden güzel parçaları canlı dinlemek ve eşlik etmek açısından Volkswagen Arena, kapılarını sizler için aralıyor. 

Konser Biletleri

Sofi Tukker

Zorlu PSM,İstanbul

30 Mart Cumartesi 21:00