Oscar and the Wolf İstanbul Konser Biletleri

Burc Beach, İstanbul

22 Haziran 2019 Cumartesi, 22:00

Oscar and the Wolf konser biletlerini almanın en ucuz ve kolay yolu Yesbilet! Dünyaca ünlü Belçikalı indie pop grubu, sevenleriyle buluşmak üzere Burc Beach Kilyos’da sahne alıyor. 22 Haziran’da gerçekleşek olan Oscar and the Wolf konseri biletleri Yesbilet’de! Sen de hemen uygun fiyatlı biletini Yesbilet’den al, bu konseri kaçırma!
2013 yılında çıkardığı “Orange Sky” single’ı ile dünyada büyük ses getiren Oscar and the Wolf; 2 yıllık turnenin ardından, ilk albümü “Entitiy”i 2014 yılında yayınladı. Grup; Brian Eno, Florence and the Machine gibi önemli isimlerle çalışan Leo Abrahams’ın da katkıda bulunduğu “Entity” albümüyle Belçika listelerinde zirveye yerleşti. Yeni albümü “Infinity”yi geçtiğimiz günlerde yayınlayan Belçikalı pop grubu Oscar and the Wolf, albümde yer alan “Runaway” parçasına çektiği kliple de dikkatleri üzerine topladı.

Yesbilet’ten Oscar and the Wolf İstanbul Konseri Nasıl Alacağım?

Yesbilet uygulaması, alıcı ve satıcı arasında güvenilir alışveriş yöntemleri sunar. Bilet satın almış fakat kişisel sebeplerden dolayı etkinliğe gidemeyecek olan kullanıcılar, Yesbilet aracılığı ile satışa sunduğu biletler sayesinde alıcıların bu etkinlikte ki yerini garanti altında tutmasını sağlıyor. Buna göre bilet alabilmek için;

  • ‘Oscar and the Wolf İstanbul Konser Biletleri’ etkinlik sayfasına girin ve burada yer alan biletleri oturma planlarına göre inceleyin.
  • Beğendiğiniz yer veya bileti anında sepetinize ekleyin.
  • Yesbilet’e üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme gerçekleştirin.

Oscar and the Wolf İstanbul Konseri Bileti Tarafıma Nasıl Veriliyor?

e-bilet formatında tarafınıza ulaştırılan biletler, satın alımlardan sonra ortalama 24 saat içerisinde sunulmaktadır. Bu sayede hem alıcı, hem de satıcı herhangi bir risk ile karşılaşmadan etkinlikler için biletler satın alabilmektedir. Basit adımlar dahilinde biletinizi satın alma garantisi sunan ekibimiz ile beraber en ufak bir problemle karşılaşmadan bu etkinlikte ki yerinizi garanti altında tutun.

Binlerce Kişi Oscar and the Wolf İstanbul Konserini Bekliyor!

Geçtiğimiz sene ki etkinliklerde Oscar and the Wolf İstanbul Konser bileti fiyatlarını araştıran birçok kişi, bu sene bütçesine uygun biletler dahilinde etkinlikten mahrum kalmıyor. Siz de hemen konserde ki yerinizi garanti altında tutmak ve bu etkinliğe doğrudan dahil olabilmek açısından seçiminizi yapın. Birbirinden güzel parçaları canlı dinlemek ve eşlik etmek açısından Volkswagen Arena, kapılarını sizler için aralıyor. 

Hangi kategori, kaç adet bilet ihtiyacınız var?

Bilet kategorisi
Kalan adet
Ücret / Adet
Ücret / Adet
Genel Giriş
9
115,00 TL
Genel Giriş + Plaj Girişi
4
152,00 TL
Genel Giriş + Plaj Girişi
2
153,00 TL
Genel Giriş + Plaj Girişi
10
155,00 TL
Sahne Önü
9
185,00 TL
Sahne Önü + Plaj Girişi
6
199,50 TL
Sahne Önü + Plaj Girişi
6
205,00 TL
Sahne Önü + Plaj Girişi
4
205,00 TL
Sahne Önü + Plaj Girişi
6
212,00 TL
Sahne Önü + Plaj Girişi
6
212,00 TL
Lounge
10
472,50 TL
Lounge
10
485,00 TL
Lounge
10
495,00 TL
Lounge + Plaj Girişi
6
515,00 TL
Lounge + Plaj Girişi
6
525,00 TL
Lounge + Plaj Girişi
6
550,00 TL
Lounge + Plaj Girişi
4
575,00 TL

Garantili Bilet

Yesbilet, tüm biletlerin gerçekliğini garantiliyor. Binlerce müşterimiz gibi biletinizi güvenle alabilirsiniz.

Zamanında Teslimat

Biletleriniz, türüne göre passolig kartınıza, mailinize veya kağıt bilet ise hızlı kargo ile, istediğiniz yere zamanında ulaştırılır.