Nick Cave & The Bad Seeds İstanbul Konseri Biletleri

Küçükçiftlik Park, İstanbul

10 Ağustos 2018 Cuma, 18:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Müziğin karanlık prensi Nick Cave, İstanbul Caz Festivali kapsamında, 10 Temmuz Salı, saat 18:00’de KüçükÇiftlik Park İstanbul’da izleyicileri ile buluşacak. Siz de Nick Cave ve grubu The Bad Seeds’i canlı canlı izlemek, şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etmek ve bu atmosferi solumak için orada olmak istiyorsanız, Yesbilet güvencesiyle konser biletlerinizi satın alabilir, konserdeki yerinizi garanti altına alabilirsiniz. Tek bir tıkla, hem hesaplı fiyatlar ve güvenilir hizmetin hem de konserin tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul Caz Festivali’nin 25. Yılında, kariyerinin 45. Yılını kutlayan Avusturyalı söz yazarı, besteci, şarkıcı, senaryo yazarı, şair ve aktör Nick Cave ve grubu The Bad Seeds Türkiye’deki dinleyicileri ile buluşmaya geliyor. Müziğin önemli isimlerine ilham olmuş, dev isimlerle ortak çalışmalar yürütmüş, edebiyat ve sinema üretimleri ile de beğeni toplamış bir yaşayan efsane olan Nick Cave ve yenilikçi, üretken ve başarılı grubu The Bad Seeds Caz Festivali’ne damga vuracağa benziyor. Uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir konser, İstanbul  Caz Festivalinin 25. Yılına özel bizleri bekliyor.

Nick Cave & The Bad Seeds Konser Biletlerini Nasıl Alırım?

Nick Cave & The Bad Seeds konseri için bütçenize uygun kategorilerden alabileceğiniz bilet fiyatlarını incelemek için, Yesbilete üye olmanız yeterli. Yesbilet, sanatsever üyelerini sanatla buluşturmak için, bilet tedarik etme sürecini kolay, hızlı, avantajlı ve güvenli bir şekilde yapmalarını sağlar. Siz de yaşayan efsaneler Nick Cave & The Bad Seeds konserini hatıralarınız arasına kazımak için bilet fiyatlarını inceleyebilir, karşılaştırabilir ve kriterlerinize en uygun bileti satın alabilirsiniz.

Yesbiletin size sunduğu hizmet sayesinde Nick Cave& The Bad Seeds Konser biletlerini almak ve konserdeki yerinizi şimdiden hazırlamak çok basit! Bilet satın almak için aşağıdaki yönlendirmeleri inceleyebilir ve uygulayabilirsiniz;

  • Nick Cave& The Bad Seeds konser biletleri etkinlik sayfasına giriş yapın,
  • Uygun kategori ve yer seçiminizi yapıp işaretleyin,
  • Yesbilet’e üye girişi yapın,
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına geçin ve ödemenizi tamamlayın.

Konser için yeriniz hazır!

Biletiniz ve Ödemeniz Güvence Altında

Nick Cave&The Bad Seeds konser bileti için yaptığınız ödeme, ilk aşamada Yesbilet havuzunda tutulur. Biletleriniz e-bilet formatında veya hızlı kargo yoluyla size ulaştırılır. Etkinlik gerçekleştikten sonraki ilk iş gününde ödemeler havuzdan satıcıya aktarılır. Bu sayede etkinlik öncesinde, sırasında ya da sonrasında yaşanabilecek değişikliklerin yarattığı risklere karşı önlem alınmış ve ödemeniz güvence altında tutulmuş olur. Size de Sıfır Risk Sistemi ile, gönül rahatlığıyla etkinliğin tadını çıkarmak kalır.

İyi seyirler!