Massive Attack İstanbul Konser Biletleri

Zorlu PSM, İstanbul

25 Haziran 2018 Pazartesi, 20:00

Tüm zamanların dev isimlerinden biri olan Massive Attack, 25 Haziran Pazartesi akşamı, kapı açılışı 20:00 olan etkinlikte, Zorlu PSM’de izleyicileri ile buluşacak. Siz de Massive Attack’i canlı canlı izlemek, şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etmek ve bu atmosferi solumak için orada olmak istiyorsanız, Yesbilet güvencesiyle konser biletlerinizi satın alabilir, konserdeki yerinizi garanti altına alabilirsiniz. Tek bir tıkla, hem hesaplı fiyatlar ve güvenilir hizmetin hem de konserin tadını çıkarabilirsiniz.

Kendi türünün yaratıcısı ve önderi desek abartmış olmayacağımız Massive Attack’in geçmişi, 1983’e kadar uzanıyor. Grubun tarihinde yer alan birçok önemli isim, bu eşsiz müziğe imzasını bırakıyor. Grup, 1991’den itibaren; Blue Lines, Protection, No Protection, Mezzanine, Singles 90/98, 100th Window, Danny the Dog, Collected, Splitting The Atom, Heligoland ve Ritual Spirit albümlerine imza atmış bulunuyor. Tarihi ödüllerle dolu olan ünlü trip-hop grubu Massive Attack’in şu anki üyeleri; Robert Del Naja, Grant Marshall, Andrew Vowles ve Stephanie Dosen’dır. Grubun en önemli hitlerinden bazıları; Teardrop, Paradise Circus, Angel, Black Milk, Karmacoma, Protection, Inertia Creeps, Unfinished Sympathy, Be Thankful for What You’ve Got, The Spoils ve Dissolved Girl’dür.

Massive Attack Konser Biletlerini Nasıl Alırım?

Massive Attack konseri için bütçenize uygun kategorilerden alabileceğiniz bilet fiyatlarını incelemek için, Yesbilete üye olmanız yeterli. Yesbilet, sanatsever üyelerini sanatla buluşturmak için, bilet tedarik etme sürecini kolay, hızlı, avantajlı ve güvenli bir şekilde yapmalarını sağlar. Siz de Massive Attack’in eşsiz müziğini iliklerinizde hissetmek için bilet fiyatlarını inceleyebilir, karşılaştırabilir ve kriterlerinize en uygun bileti satın alabilirsiniz.

Yesbiletin size sunduğu hizmet sayesinde Massive Attack konser biletlerini almak ve konserdeki yerinizi şimdiden hazırlamak çok basit! Bilet satın almak için aşağıdaki yönlendirmeleri inceleyebilir ve uygulayabilirsiniz;

  • Massive Attack konser biletleri etkinlik sayfasına giriş yapın,
  • Uygun kategori ve yer seçiminizi yapıp işaretleyin,
  • Yesbilet’e üye girişi yapın,
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına geçin ve ödemenizi tamamlayın.

Konser için yeriniz hazır!

Biletiniz ve Ödemeniz Güvence Altında

Massive Attack konser bileti için yaptığınız ödeme, ilk aşamada Yesbilet havuzunda tutulur. Biletleriniz e-bilet formatında veya hızlı kargo yoluyla size ulaştırılır. Etkinlik gerçekleştikten sonraki ilk iş gününde ödemeler havuzdan satıcıya aktarılır. Bu sayede etkinlik öncesinde, sırasında ya da sonrasında yaşanabilecek değişikliklerin yarattığı risklere karşı önlem alınmış ve ödemeniz güvence altında tutulmuş olur. Size de Sıfır Risk Sistemi ile, gönül rahatlığıyla etkinliğin tadını çıkarmak kalır.

İyi seyirler!

Hangi kategori, kaç adet bilet ihtiyacınız var?

Bilet kategorisi
Kalan adet
Ücret / Adet
Ücret / Adet
Ayakta Sıra - Blok 002
1
450,00 TL
Ayakta
8
495,00 TL
Ayakta
1
715,00 TL

Garantili Bilet

Yesbilet, tüm biletlerin gerçekliğini garantiliyor. Binlerce müşterimiz gibi biletinizi güvenle alabilirsiniz.

Zamanında Teslimat

Biletleriniz, türüne göre passolig kartınıza, mailinize veya kağıt bilet ise hızlı kargo ile, istediğiniz yere zamanında ulaştırılır.

Benzer Etkinlikler

Wiz Khalifa İstanbul

Küçükçiftlik Park

04 Temmuz Çarşamba 20:00

The Chainsmokers İstanbul

Küçükçiftlik Park

03 Ağustos Cuma 16:30

Nick Cave & The Bad Seeds İstanbul

Küçükçiftlik Park

10 Ağustos Cuma 18:00