Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final mücadelesinde Fransa’nın en güçlü ekiplerinden Lyon’a konuk oluyor. 13 Nisan 2017 tarihinde 59186 kişilik Stade des Lumieres (Stade de Lyon) stadyumunda oynanacak maçı canlı bir şekilde izlemek ister misiniz? Yarı final yolunda önemli bir viraj olarak görülen Lyon deplasmanından iyi bir sonuç elde etmek için hazırlıklarını tam kadro sürdüren Siyah – Beyazlı kulüp, kendi taraftarından tam destek bekliyor! Hemen siz de Lyon – Beşiktaş maç biletlerini satın almak açısından Yesbilet’i tercih edebilir, Fransa deplasmanında takımınızın 90 dakika boyunca marşlarını söyleyebilirsiniz. Totalde 2000 biletli Beşiktaş seyircisinin kabul edileceği maç için bilet satışları devam etmektedir.

Yesbilet’ten Lyon – Beşiktaş Maç Biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet, Beşiktaş taraftarına bilet alımları hususunda kolaylıklar sağlıyor! Siz de UEFA Avrupa ligi çeyrek final mücadelesinde takımınızı yalnız bırakmak istemiyorsanız basit birkaç adımla maç biletinizi garanti altında tutabilirsiniz;

  • Hemen “Lyon – Beşiktaş maç biletleri” kategorisine giriş yapın.
  • Deplasman tribününü seçin ve koltuğunuzu işaretleyin.
  • Yesbilet’e üyelik girişi yapın veya üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Ödeme aktarıldıktan sonra alıcı ve satıcı arasında kontak ortamı hazırlayan Yesbilet, sizlerden gelen ödemeleri kendi havuzunda tutuyor ve bilet tarafınıza aktarılmadan ücreti transfer etmiyor. Böylelikle sıfır risk sistemiyle çalışan bir uygulamadan faydalanabilecek, siz de maç biletlerinizi garanti altına alabileceksiniz.

Lyon – Beşiktaş maç bileti fiyatları!

Lyon – Beşiktaş maç bileti fiyatlarını görmek açısından koltuk seçimlerinizi gerçekleştirin. Koltuğun konumuna göre fiyatlarda bazı değişimler gözlemlenebildiği gibi, bu kritik maçta ise 90 dakika boyunca 2000 Beşiktaş taraftarı ile takımınızın marşını omuz omuza söyleyebilirsiniz! Yarı Finale giden bu yolda Beşiktaş’ı desteklemek ve zorlu müsabakada futbolcularınıza destek çıkabilmek açısından hemen araştırmalarınızı tamamlamaktan geri kalmayın. Türkiye’nin en popüler taraftar grubuna sahip olan Siyah – Beyazlı kulüp, iç saha maçlarının yanı sıra deplasmanda da takımına verdiği destek ile bilinmektedir. Yesbilet, Lyon – Beşiktaş maç bilet fiyatı konusunda sunmuş olduğu kolaylıklar ile her daim Beşiktaş taraftarının yanında!

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir