LP İstanbul Konser Biletleri

Zorlu PSM, İstanbul

01 Nisan 2018 Pazar, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

01.04.2018 tarihinde Zorlu PSM’de gerçekleşecek LP konseri, şimdiden binlerce izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. İlk olarak 1 Nisan’da düzenlenmesi planlanan konsere gösterilen yoğun ilgi ve bilet kalmamasından dolayı izleyiciler 2 Nisan’da ki konserlere yöneltiliyorlar. Hemen Yesbilet aracılığı ile ilk kez Türkiye’de konser verecek LP’nin biletlerini almak ve dünyaca ünlü yıldızı canlı bir şekilde dinlemek ister misiniz? LP İstanbul konser biletleri hızla tükeniyorken Yesbilet’te yerinizi alın ve bu konseri an ve an takip edin.

LP İstanbul Konser Biletlerini Nasıl Alacağım?

Yesbilet, kendi platformu altında bilet satın almayı düşünen kişilere her daim cazip kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Siz de hemen LP İstanbul konser biletleri satın almak için şu adımları izleyin;

  • LP İstanbul konser biletleri etkinlik sayfasına giriş yapın.
  • 1-2-3. Kategori veya ayakta olan seçeneklerden herhangi birisini işaretleyin.
  • Daha sonrasında sisteme üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödemenizi tamamlayın.

Bu işlemlerden hemen sonra satıcı ile iletişime geçen Yesbilet, mevcut ödemeleri kendi bünyesinde tutar. E-bilet veya kargo formatında tarafınıza ulaştırılan biletlerden sonra etkinlik gününün hemen ardından satıcıya ödemeler aktarılır. Bu sayede Sıfır Risk Sistemi ile çalışan bir altyapının güvencesi altında yer alabilirsiniz.

LP İstanbul Konser Biletlerini Sakın Kaçırmayın!

Türkiye sınırları içerisinde ilk kez konser verme heyecanı altında olan LP, bu etkinlik için ilk güne ayrılan muhteşem ilgiden hoşnut oldular. 2 Nisan Pazartesi günü ikinci konser etkinliğini oluşturacak Caz grubunun bu etkinliğine dahil olmak ister misiniz? LP İstanbul konser bileti fiyatlarını bütçenize uygun bir şekilde seçebilir, anında etkinlikte ki yerinizi garanti altında tutabilirsiniz. Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan LP, binlerce seveni ile İstanbul 25. Caz Festivali kapsamında buluşuyor. İstanbul’un en önemli etkinlik alanlarından birisi olan Zorlu PSM’de yerinizi ayırtmak ve hesaplı fiyatlardan konser bileti satın almak ister misiniz? Hemen LP İstanbul konser bileti fiyatları araştırmanızı yapın, herhangi bir etkinlik biletini satın alarak 2 Nisan’da ki özel gösterimi canlı bir şekilde izleme fırsatı edinin.