LP Ankara Konser Biletleri

Ankara Congesium, Ankara

31 Mart 2018 Cumartesi, 20:30

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

The Chainsmokers İstanbul

Küçükçiftlik Park

03 Ağustos Cuma 16:30

past event

Nick Cave & The Bad Seeds İstanbul

Küçükçiftlik Park

10 Ağustos Cuma 18:00

past event

Joe Satriani İstanbul

Küçükçiftlik Park

27 Temmuz Cuma 17:00

25. İstanbul Caz Festivali Özel Konseri kapsamında Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü sanatçı LP, 31 Mart 2018 tarihi itibariyle sevenleriyle Ankara Congresium'da buluşuyor. 1 ila 6 arası birçok kategori barındıracak olan Congresium’da bu konseri izlemek ve Dünyaca ünlü yıldızın şarkılarını canlı bir şekilde dinlemek ister misiniz? Cumartesi 20:30’da sahne verilecek olan bu önemli konser için şimdiden binlerce kişi konser bileti almak adına araştırmalarını yapıyor. LP Ankara Konser bileti satın almak isteyen kullanıcılar hemen Yesbilet’e üye olabilirler.

LP Konser Biletleri Hızla Tükeniyor

31 Mart 2018 tarihinde düzenlenecek LP Ankara konser biletleri fiyatlarını öğrenmek için hemen bir Yesbilet üyeliği oluşturabilirsiniz. Cazip fiyatlardan birçok etkinliğe bilet tedarik etme şansı sunan Yesbilet, binlerce hayranın bu önemli konseri canlı bir şekilde takip etmesine olanak tanıyor. Türkiye’de ilk kez konser verme heyecanını yaşayan LP, Ankara’dan hemen sonra İstanbul’a giderek burada bir konser verecek. Ankara’daysanız ve bu önemli konserde yerinizi ayırtmak istiyorsanız hemen LP Ankara konser biletleri fiyatına göz atmaktan geri kalmayın.

LP Ankara Konser Biletini Yesbilet’ten Nasıl Alabilirim?

Yesbilet, kullanıcılarına en cazip yöntemler ile konser bileti alma güvencesi vermektedir. Bu sayede binlerce kullanıcı, aylar olmasına rağmen hızlı bir şekilde tükenen konserde yerini ayırtmak için bilet araştırması yapıyor. Satın alımları gerçekleştirmek için;

  • Hemen LP Ankara Konseri etkinliğine giriş yapın.
  • Buradan 1 ila 6 arası değişen kategorilerden herhangi birisini seçin.
  • Yesbilet’e üye girişi yapın veya sıfırdan bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödemeyi aktarın.

LP Ankara Konser Bileti tarafıma nasıl ulaştırılıyor?

LP Ankara konser bileti satın alan kullanıcılar, para aktarımını sağladıktan sonra tarafımıza gelen bilgilendirme ile ödemelerinizin Yesbilet havuzunda tutulmasını sağlar. Satıcı ile iletişim kurarak var olan biletlerinizi e-bilet formatında ulaştıran satıcılar, daha sonrasında etkinliğe sorunsuz bir şekilde giriş yapmanıza olanak tanımaktadır. Siz de anında biletlerinizi tedarik etmek ve aynı zamanda Dünyaca ünlü sanatçı LP’yi konser alanından takip edebilmek adına hemen Yesbilet’ten etkinlik sayfasına göz atabilirsiniz. 

Konser Biletleri

Joe Satriani İstanbul

Küçükçiftlik Park,İstanbul

27 Temmuz Cuma 17:00

The Chainsmokers İstanbul

Küçükçiftlik Park,İstanbul

03 Ağustos Cuma 16:30

Nick Cave & The Bad Seeds İstanbul

Küçükçiftlik Park,İstanbul

10 Ağustos Cuma 18:00