Kosova Türkiye Maç Biletleri

Kosova - Türkiye Maç Biletleri

Loro Boriçi Stadium, Shkodër

11 Haziran 2017 Pazar, 20:45

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri mücadelesinde 11.06.2017 tarihinde oynanacak Kosova - Türkiye Maç Biletlerinizi temin ettiniz mi? Türk milli takımımızı deplasmanda desteklemek ve bu zorlu mücadele de 90 dakika boyunca oyuncularımıza destek olmak istiyorsanız, uygun fiyatlardan Kosova deplasmanı biletlerini Yesbilet’ten temin edebilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir satış platformu olan Yesbilet, Dünyaca ünlü yıldızları deplasmanda izlemenizi ve takımınızın marşını hep bir ağızdan söyleme fırsatlarını sizler için temin etmektedir. Yaklaşık 1500 kişilik Türk milli seyircisinin kabul edileceği bu kritik maçta yerinizi ayırtmak ve takımınızı tüm koşullara rağmen desteklemek adına hemen siz de biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Yesbilet’ten Kosova - Türkiye Maç Biletleri nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden Kosova - Türkiye Maç Biletleri alabilmek adına sadece basit birkaç adımı izlemeniz yeterli olacaktır;

  • Hemen “Kosova - Türkiye Maç Biletleri” kategorisine girişinizi gerçekleştirin.
  • Deplasman tribününü seçin.
  • Sistemde üyeliğiniz yoksa bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Ödemeleri öncelik olarak kendi havuzunda tutan Yesbilet, satıcı ile doğrudan kontak kurar ve daha sonrasında ise biletleri tarafınıza aktarmasını talep eder. Biletler tarafınıza aktarıldıktan 0-12 saat içerisinde sizlerden gelen ödemeyi satıcıya aktaran Yesbilet, bu sayede Sıfır Risk Sistemi ile çalışan ilk ve tek bilet satış platformu olarak isimlendirilmektedir.

Kosova - Türkiye Maç Bileti fiyatları!

Satıcıların “satış politikasına” göre değişim gösteren Kosova - Türkiye Maç Bileti fiyatları, birkaç farklı alternatif fiyat ile tarafınıza ulaştırılmaktadır. Hemen siz de maç biletini temin etmek ve takımınızı bu kritik maç öncesi desteklemek istiyorsanız, koltuk seçiminizi tamamlayabilir, stoklarla sınırlı olan maç biletinizi doğrudan satın alabilirsiniz. Yesbilet uygulaması, Dünya genelinde oynanacak birçok müsabakaya ilişkin maç bilet satışlarını gerçekleştirmekte, bu sayede takımınızı tüm koşul ve şartlarda destekleyebileceğiniz ortamlar yaratmaktadır. En hızlı şekilde maç biletinizi satın alabilir, doğrudan takımınızın destekçisi olabilir ve bu müsabakalarda takımınızın marşını binlerce kişi ile hep bir ağızdan söyleyebilirsiniz. Kosova - Türkiye Maç Bilet fiyatı ve diğer tüm bilgileri kategorilerden görebilirsiniz.  

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00