Atiker Konyaspor – Galatasaray Maç Bileti fiyatları ne kadar?

29 Nisan 2019 tarihinde, saat 20.00’da oynanacak Atiker Konyaspor – Galatasaray Maç Bileti fiyatları, maçtan 1 hafta kadar önce açıklanacaktır. Ortalama 2000 civarı Galatasaray taraftarının kabul edileceği bu özel maç öncesinde siz de takımınızı desteklemek ve şampiyonluğa giden bu yolda, tüm olumsuz hava şartlarına rağmen hep bir ağızdan “Sarı – Kırmızı!” diye bağırmak istiyorsanız; biletinizi tükenmeden satın alın! Bu zorlu maç öncesinde iki takımın da tam kadro olarak sahada olması planlanıyor! Takımınızı her an desteklemek ve bu zorlu müsabakada yerinizi almak istiyorsanız hemen Atiker Konyaspor – Galatasaray Maç Bileti için Yesbilet’e girişinizi yapın!

Yesbilet’ten maç bileti nasıl satın alırım?

Oldukça basit! Atiker Konyaspor – Galatasaray Maç Bileti için öncelikle Yesbilet sitesine giriş yapmalısınız. Girişinizi tamamladıktan sonra, alt kısımda yer alan adımları sırası ile takip etmelisiniz;

  • Eğer mevcut bir üyeliğiniz yoksa bilet alma işlemi sırasında ya da bilet alma işleminden önce üyelik açmanız gerekmektedir.
  • Üyelik oluşturduktan sonra “Atiker Konyaspor – Galatasaray Maç Bileti” kategorisine giriş yapın.
  • Bu kategori üzerinden “deplasman tribünü” tercihini belirleyin.
  • Kredi kartı bilgilerinizi girerek  ödemenizi tamamlayın.
  • Üyelik işlemleri esnasında Passolig bilgilerinizi doldurduğunuz form sayesinde, alışverişinizden sonra maç biletiniz Passolig kartınıza tanımlanacaktır.

Siz de Atiker Konyaspor – Galatasaray Maç Biletinizi güvenli bir şekilde satın almak adına binlerce taraftar gibi tercihinizi Yesbilet’ten yana kullanabilirsiniz! 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir