Konyaspor - Beşiktaş Maç Biletleri

Konya Arena, Konya

16 Şubat 2018 Cuma, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Bursaspor - Beşiktaş

Bursaspor Timsah Arena

02 Eylül Pazar 20:00

past event

Beşiktaş - Antalyaspor

Vodafone Park

26 Ağustos Pazar 20:00

18.02.2018 tarihinde Konyaspor’un konuğu Beşiktaş olacak! Bu yıl Şampiyonlar Ligi’nde tam anlamıyla bekleneni veren Beşiktaş, ligde sallantılı bir grafik çizmesine rağmen taraftarından tam destek alıyor! Siz de hemen Konyaspor – Beşiktaş Maç Biletleri satın almak ve bu zorlu müsabakada takımınızın arkasında durabilmek adına Yesbilet’e giriş yapabilirsiniz. Negredo, Cenk Tosun, Talisca, Fabri gibi önemli yıldızlar ile sahaya çıkacak olan Siyah – Beyazlı kulüp, bu zorlu müsabakadan 3 puan alarak şampiyonluk yarışından kopmamak istiyor!

Yesbilet’ten Konyaspor – Beşiktaş Maç Biletleri Nasıl Alabilirim?

Yesbilet uygulamasından Konyaspor – Beşiktaş Maç Biletleri satın almak gayet kolay! Bunun için takımınızı desteklemek adına hemen kategorilere göz atın, daha sonrasında ise uygun bulduğunuz maç bileti için anında ödemeleri geçin. Yaklaşık 1500 civarı Beşiktaş taraftarının maça gelmesine izin verilecek. Maç bileti için;

  • Konyaspor – Beşiktaş Maç Biletleri kategorisine geçiş yapın.
  • Buradan ‘deplasman tribünü’ seçimini yapın. Uygun koltukları işaretleyin.
  • Sisteme üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödemenizi tamamlayın.

İşlemler tamamlandıktan sonra Yesbilet yetkilileri alıcı ve satıcı arasında kontak zemini hazırlar. Daha sonrasında ise sizlerden gelen talimatlara göre maç biletinin Passolig kartınıza transferi sağlanır. Maç bileti aktarıldıktan sonra onayı vermeniz durumunda para satıcıya transfer edilir. Böylelikle herhangi bir risk olmadan Konyaspor – Beşiktaş Maç Biletleri satın alabilirsiniz.

Beşiktaş Takımı Taraftarından Tam Destek Bekliyor!

Konya deplasmanına konuk olan Beşiktaş takımı, Türkiye’nin tüm noktalarından taraftar desteğini arkasında bekliyor! Siz de hemen Konyaspor – Beşiktaş Maç Bileti fiyatları kıyaslamalarını yapabilir ve seçtiğiniz koltuğu garanti altında tutabilirsiniz. Bu zorlu müsabaka için biletlerin stoklar ile sınırlı olduğunu hatırlatalım. Takımınızın tam anlamıyla destekçisi olabilmek için tıka basa dolduracağınız Konyaspor stadyumunda hep bir ağızdan Beşiktaş marşlarını söyleyebilir, üst üste 3. Şampiyonluk için önemli bir adım atma fırsatına da doğrudan erişebilirsiniz. Bu zorlu maçta takımınızın her alanda destekçisi olabilmek ve aynı zamanda kritik müsabakada yerinizi ayırtmak çok kolay! Hemen Konyaspor – Beşiktaş Maç Bilet fiyatı kıyaslamalarını yapın, seçtiğiniz bileti satın alarak, bu maça canlı şahitlik edin. 

Beşiktaş Maç Biletleri

Beşiktaş - Antalyaspor

Vodafone Park,İstanbul

26 Ağustos Pazar 20:00

Bursaspor - Beşiktaş

Bursaspor Timsah Arena,Bursa

02 Eylül Pazar 20:00

Süper Lig Maç Biletleri

Galatasaray - Göztepe

Türk Telekom Stadyumu,İstanbul

19 Ağustos Pazar 20:00