Konyaspor - Beşiktaş Maç Biletleri

Konya Stadyumu, Konya

07 Ekim 2018 Pazar, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Lige başarılı başlangıç yapan iki takımın mücadelesine sahne olacak olan Yeni Konya Stadyumu, 7 Ekim’de takımları misafir edecek. İzlettiği güzel futbolla ve teknik ayaklarla beğeni toplayan Beşiktaş, ligin üst sıralarındaki yerini kaybetmemek için puan kaybı yaşamamalı! Konyaspor ise aynı şekilde sürdüğünü başarılı gidişatını bozmak istemiyor. Eski bir Beşiktaşlı futbolcu olan Rıza Çalımbay’ın öğrencileri, kendi sahasında ve taraftarı önünde oynamanın avantajını ise sonuna kadar kullanacak.

İki takım arasında oynanmış mücadelelere bakıldığında ezici bir üstünlüğe sahip olan Beşiktaş’ın ise en önemli ayakların birisi yine Ricardo Quaresma olacak. Göze hoş gelen futbolunu tribünden takip etmek isteyenler içinse bilet satışa çıktı.

Konyaspor – Beşiktaş maç bileti fiyatları!

7 Ekim’de oynanacak olan Konyaspor – Beşiktaş mücadelesinin bilet fiyatları, Yeni Konya Stadyumu’nda seçilecek koltuk ve tribüne göre farklılık göstermektedir. Konyaspor Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre X ile Y lira arasında olacak olan bilet fiyatları için bir kişinin en fazla 5 bilet alabileceği belirtildi. Türkiye’nin en iyi bilet satış platformlarından birisi olan Yesbilet üzerinden biletinizi güvenli ve uygun bir şekilde alarak bu müsabakanın içinde siz de yer alabilirsiniz.

Yesbilet üzerinden Konyaspor – Beşiktaş maç biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden uygun fiyatlarla alınan biletler güvenli bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Uygulama üzerinden basit birkaç adımla Konyaspor – Beşiktaş mücadelesi için maç biletinizi satın alabilirsiniz;

  • Hemen “Konyaspor – Beşiktaş maç biletleri” etkinliğine giriş yapın.

  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.

  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.

  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.

  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00