Konser Biletleri

Yesbilet, sizlere en uygun fiyatlandırmalar ve bolca bilet stokları ile beraber Dünyaca ünlü konserlerden yer ayırtma fırsatları veriyor. Ülkemize gelen önemli grup ve sanatçıların konserlerini ele alan Yesbilet, aynı zamanda ise Türkiye’de popülerlik elde etmiş olan sanatçıların konserleri için de bilet almanıza yardımcı olmaktadır. Bu yıl bahar ve yaz aylarında düzenlenmesi planlanan yüzlerce konser için bilet stokları sunan Yesbilet üzerinden hemen konser biletleri temin edebilirsiniz. Volkswagen Arena, Küçük Çiftlik Park, Maslak Arena, Harbiye Açık Hava gibi önemli konser alanlarında dilediğiniz konserleri izlemek ve yerinizi garanti altında tutmak oldukça kolay!

Yesbilet’ten konser biletleri nasıl alınır?

Yesbilet üzerinden konser biletleri satın almak oldukça kolay! Bunun için birkaç basit adımla beraber dilediğiniz konserde yerinizi ayırtma şansı söz konusu! Hemen konser biletleri alımını gerçekleştirmek adına şu adımları takip edebilirsiniz;

  1. Konser biletleri kategorisinden ileri takvimli olan herhangi bir organizasyonu seçin.
  2. Buradan kategori seçimlerini tamamlayın.
  3. Yesbilet’e üye olun veya var olan üyeliğinizle giriş yapın.
  4. Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  5. Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet’ten satın aldığım konser biletleri bana nasıl ulaşacak?

Yesbilet, Türkiye’nin ilk ve tek Sıfır Risk Sistemiyle çalışan uygulaması konumunda yer alıyor. Satın aldığınız konser biletleri ise tarafınıza 3 farklı yöntemle ulaşmaktadır;

  • E-bilet olarak Yesbilet paneli üzerinden indirebilir ve yazdırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Mail adresinize transfer edilen biletleri doğrudan yazdırabilirsiniz.
  • Kargo imkanıyla satıcının sizlere göndereceği biletleri elden temin alabilirsiniz.

Neden Yesbilet?

Yesbilet, sizlerden gelen ödemeleri kendi havuzunda tutmakta ve konser biletleri tarafınıza gönderilmediği müddetçe ödemeleri satıcıya aktarmamaktadır. Bu sayede herhangi bir risk olmadan, dilediğiniz tutarda ki biletlerinizi satın almak mümkündür. Her yıl binlerce farklı konser ve maçlar için bilet teminini gerçekleştiren uygulamamız, alıcı ve satıcı arasında köprü vazifesi görmekte ve güvenilir bir şekilde bilet alım – satımlarını gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Siz de hemen Yesbilet’e üye olabilir, uygun fiyatlardan konser biletleri satın almanın keyfini sürebilirsiniz.

2017 yılında onlarca konser sizleri bekliyor!

Yesbilet, Dünyaca ünlü grup ve sanatçıların yanı sıra ülkemizde önem gören pek çok sanatçının konserleri için bilet alım / satım hizmetlerini sürdürmektedir. Alıcı veya satıcı olarak Yesbilet uygulamasına giriş yapabilir, biletlerinizi satışa sunabilir veya bilet alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bilet satış konusunda Türkiye’nin en iyi markası olarak görülen Yesbilet, %100 müşteri memnuniyetini sağlamak için geliştirilmiş bir altyapıya sahiptir. Böylelikle sorun yaşamadan kendi biletlerinizi temin almak veya satışa sunmak oldukça kolay bir hal almaktadır.

En hızlı konser bileti almanın adresi!

Yesbilet uygulaması, sizlere hızlı bir şekilde konser biletlerini temin alma hususunda yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra sorunsuz bir bilet alışverişi gerçekleştirmek ve aynı zamanda popüler uygulama üzerinden dilediğiniz konser veya maç kategorilerine göz atmak söz konusu! Güvenilir bir şekilde bilet satın alımlarına yardımcı olan bu uygulama, binlerce sanatsever tarafından günlük olarak tercih edilmektedir. Her yıl onlarca farklı konsere ev sahipliği yapan Yesbilet’i tercih ederek pek çok konser türüne ilişkin biletleri temin edebilirsiniz. Alanının lider uygulaması olarak çıtamızı hep bir adım önde tutmak ve sizlere gönül rahatlığıyla bilet satın alımlarını gerçekleştirme fırsatı sunan altyapımız, 24 saat boyunca bilet satın alımlarını gerçekleştirmeniz için ön ayak olmaktadır. Güvenilir bir şekilde biletlerinizi tedarik etmek ve konser öncelerinde yerinizi garanti altında tutmak istiyorsanız kategorilere göz atın, doğrudan alımlarınızı gerçekleştirin! 

Kategorilere göre yaklaşan etkinlikler