Kayserispor - Galatasaray Maç Biletleri

Kadir Has Şehir Stadyumu, Kayseri

21 Ocak 2018 Pazar, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Bu yıl kadrosunu Gyan ile güçlendiren Kayserispor, ligde inişli çıkışlı bir grafik çizmesine rağmen önümüzde ki sezon için Avrupa Ligi elemelerine kalmak adına tüm kozlarını sahaya sürüyor! Ligde önemli bir çıkış yakalayan ve üst üste aldığı 3 puanlarla taraftarını mutlu etmesini bilen Galatasaray, bu kez ligin zorlu virajı olan Kayseri deplasmanına konuk oluyor! Takımınızı dış sahada desteklemek ve zorlu müsabakada yerinizi almak ister misiniz? Yesbilet üzerinden Kayserispor – Galatasaray Maç Biletleri satın alabilir, Gomis, Belhanda, Maicon, Tolga, Muslera gibi önemli yıldızları canlı bir şekilde izleme şansına sahip olabilirsiniz.

1500 Galatasaraylı İçin Bilet Ayrıldı!

Kayserispor – Galatasaray Maç Bileti fiyatlarını araştırarak, deplasman tribünü seçimi yaparak bu müsabakada yerinizi alabilirsiniz. Galatasaray takımının bu sezon şampiyonluk yolunda önemli adımlar atması, taraftarlarını büyük ölçüde heyecanlandırmayı başardı! Bu sebeple gerek iç saha, gerekse deplasman maçlarında takımlarından desteği esirgemeyen Sarı Kırmızılı taraftarlar, Kayserispor – Galatasaray Maç Biletleri satın alarak zorlu geçecek 90 dakikada da hep bir ağızdan Galatasaray marşları söylemeye hazırlanıyor! Hemen biletinizi satın alın, takımınızın gücüne güç katın!

Yesbilet’te Kayserispor – Galatasaray Maç Biletleri Fiyatları ve Satın Alma İşlemi

Yesbilet üzerinden Kayserispor – Galatasaray Maç Bileti fiyatları kıyaslamasını gerçekleştirebilirsiniz. Binlerce taraftar, bu kritik müsabakada yer alabilmek açısından şimdiden maç bileti araştırmalarını yapmaya başladı. 21.01.2018 tarihi itibariyle oynanacak bu zorlu maçta takımınıza hep bir ağızdan destek sunabilmek için;

  • Yesbilet sistemi üzerinden maça giriş yapın ve ‘deplasman tribünü’ seçimini gerçekleştirin.
  • Seçtiğiniz koltukları işaretleyin, ödeme sayfasına geçiş yapın.
  • Kredi kartı ile ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet, ödemelerden hemen sonra sizlerin oluşturduğu siparişleri işleme alır ve satıcı ile kontak kurar. Daha sonrasında ise maç biletiniz Passolig bilgileriniz üzerinden tarafınıza transfer edilir. %100’e kadar güvenli çalışan ve Sıfır Risk Sistemiyle dikkat çeken Yesbilet, Kayserispor – Galatasaray Maç Biletleri ve çok daha fazla maç için sizlere cazip fiyatlardan bilet sunumları yapmayı ihmal etmemektedir. Tek tıkla tercihinizi yapın, zorlu müsabakayı 90 dakika boyunca canlı bir şekilde izleyin.

Futbol Maç Biletleri

Ketencek test

Yeni Eskişehir Stadyumu,Eskişehir

10 Aralık Pazartesi 07:08