Kayserispor – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatlarını araştıran kullanıcılar, ‘şampiyonluğun seyrini değiştirecek maç’ olarak ifade edilmiş bu müsabakaya canlı şahitlik etmek için stokları hızla tüketiyor. Siz de hala maç biletinizi satın almadıysanız ve bu zorlu müsabakayı en ön sıralardan izlemek istiyorsanız Yesbilet kategorisi üzerinden bilet alımlarını gerçekleştirin. Bütçenize uygun bilet sunumları yapabilmek ve stokları geniş tutarak tüm oyuncuları memnun edebilmek adına çalışıyoruz. Bu kapsamda ise Kayserispor – Fenerbahçe Maç Bilet fiyatına göz atarak, dilediğiniz herhangi bir koltuğu garanti altında tutabilirsiniz.

Yesbilet’ten Kayserispor – Fenerbahçe Maç Biletlerini Anında Satın Alabilirsiniz

01.04.2018 tarihinde Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumunda oynanacak maç için henüz yerinizi ayırtmadınız mı? 1300 civarı Fenerbahçe taraftarı Kaysesispor deplasmanında omuz omuza takımının marşlarını söylemeye hazırlanıyor. Hemen Kayserispor – Fenerbahçe Maç Biletleri satın alarak siz de bu önemli maçı yakından takip etme fırsatına sahip olun;

  • Kategoriye giriş yaptıktan sonra ‘deplasman tribünü’ seçimini gerçekleştirin.
  • Buradan sizlere uygun olan koltukları işaretleyin ve sisteme üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme seçeneğini işaretleyerek 3D secure sistemi ile ödemenizi aktarın.

Ödeme aktarıldıktan sonra alıcı / satıcı arasında iletişim ortamı kuran Yesbilet, satıcının en kısa sürede tarafınızdan temin edilmiş Passolig kartlarına biletini tanımlamaktadır. Tarafınızdan gelen onay ile beraber işlemler sonuca ulaşmaktadır. Bu sayede ne alıcı, ne de satıcı en ufak bir mağduriyet yaşamadan alım – satım işlemlerini tamamlamaktadır. Kayserispor – Fenerbahçe Maç Biletlerini Sıfır Risk Sistemi ile çalışan Yesbilet’ten anında tedarik edin. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir