Kayserispor - Beşiktaş Maç Biletleri

Kadir Has Şehir Stadyumu, Kayseri

02 Mart 2019 Cumartesi, 16:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

03.03.2019 tarihinde saat 16.00  itibariyle Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumunda oynanacak Kayserispor ile Beşiktaş maçına hazır mısınız? Hemen Yesbilet’ten Kayserispor - Beşiktaş Maç Biletleri satın alabilir, bu sayede önemli yıldızların birbirleri ile verdiği mücadeleye canlı şahitlik edebilirsiniz.

Kadir Has Stadyumunda Kaç Bin Beşiktaşlı Olacak?

32864 kişilik Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumunda ortalama 2000 civarı Beşiktaş taraftarının kabul edileceği düşünülüyor! Siz de deplasman tribününde yer almak ve takımınıza tüm maç boyunca destekçi olabilmek adına, Kayserispor – Beşiktaş Maç Bileti fiyatları kıyaslamalarını gerçekleştirin. Birçok satıcının satışa sunduğu maç biletleri, iki takımın kozlarını büyük ölçü de sahaya sürebilmesini sağlıyor! Bu sayede çok daha kritik bir müsabakadan 3 puan ile sıyrılmak isteyen Beşiktaş, şampiyonluk yarışını Galatasaray’a bırakmamak adına taraftarlarından da tam destek bekliyor! Kayserispor - Beşiktaş Maç Biletleri satın alın, takımınızı Kayseri deplasmanında 90 dakika destekleyin.

Artık Her Maç Altın Değerinde! Yesbilet ile Hesaplı Fiyatlardan Maç Bileti Alın!

Hemen siz de zorlu müsabakalar için maç biletleri tedarik edebilir, Yesbilet güvencesi altında iç ve dış saha maçlarının keyfini sürebilirsiniz. Ligin ortalarını geçmişken, her maçın ve her puanın altın değerinde olduğunu hatırlatalım! Kayserispor - Beşiktaş Maç Biletleri satın almak için Yesbilet’ten deplasman tribünü seçiminizi yapın ve buradan koltuğu işaretleyin. Kredi kartı ile ödemeleri aktarın. Ödemelerden sonra satıcı ve alıcı arasında köprü vazifesi kuran Yesbilet, en ufak bir aksaklık olmadan maç biletlerinin tarafınıza transfer edilmesini sağlar. Bu sayede Kayserispor - Beşiktaş Maç Biletleri anında tarafınıza ulaşır ve takımınızı destekleme şanslarına ulaşabilirsiniz. Dünyaca ünlü yıldızların yer aldığı bu zorlu maçta takımınıza her daim destek vermek ve aynı zamanda zorlu geçecek müsabakalardan istenen puan ile sıyrılabilmek adına; taraftarı olduğunuz formalar ile Kadir Has Stadyumunda yerinizi ayırtın! 

Süper Lig Maç Biletleri

Fenerbahçe - Antalyaspor

Ülker Stadyumu,İstanbul

26 Mayıs Pazar 20:00