Kayserispor - Beşiktaş Maç Biletleri

Kadir Has Şehir Stadyumu, Kayseri

03 Mart 2019 Pazar, 20:00

03.03.2019 tarihi itibariyle Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumunda oynanacak Kayserispor ile Beşiktaş maçına hazır mısınız? Hemen Yesbilet’ten Kayserispor – Beşiktaş Maç Biletleri satın alabilir, bu sayede önemli yıldızların birbirleri ile verdiği mücadeleye canlı şahitlik edebilirsiniz.

Kadir Has Stadyumunda Kaç Bin Beşiktaşlı Olacak?

32864 kişilik Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumunda ortalama 2000 civarı Beşiktaş taraftarının kabul edileceği düşünülüyor! Siz de deplasman tribününde yer almak ve takımınıza tüm maç boyunca destekçi olabilmek adına, Kayserispor – Beşiktaş Maç Bileti fiyatları kıyaslamalarını gerçekleştirin. Birçok satıcının satışa sunduğu maç biletleri, iki takımın kozlarını büyük ölçü de sahaya sürebilmesini sağlıyor! Bu sayede çok daha kritik bir müsabakadan 3 puan ile sıyrılmak isteyen Beşiktaş, şampiyonluk yarışını Galatasaray’a bırakmamak adına taraftarlarından da tam destek bekliyor! Kayserispor – Beşiktaş Maç Biletleri satın alın, takımınızı Kayseri deplasmanında 90 dakika destekleyin.

Artık Her Maç Altın Değerinde! Yesbilet ile Hesaplı Fiyatlardan Maç Bileti Alın!

Hemen siz de zorlu müsabakalar için maç biletleri tedarik edebilir, Yesbilet güvencesi altında iç ve dış saha maçlarının keyfini sürebilirsiniz. Ligin ortalarını geçmişken, her maçın ve her puanın altın değerinde olduğunu hatırlatalım! Kayserispor – Beşiktaş Maç Biletleri satın almak için Yesbilet’ten deplasman tribünü seçiminizi yapın ve buradan koltuğu işaretleyin. Kredi kartı ile ödemeleri aktarın. Ödemelerden sonra satıcı ve alıcı arasında köprü vazifesi kuran Yesbilet, en ufak bir aksaklık olmadan maç biletlerinin tarafınıza transfer edilmesini sağlar. Bu sayede Kayserispor – Beşiktaş Maç Biletleri anında tarafınıza ulaşır ve takımınızı destekleme şanslarına ulaşabilirsiniz. Dünyaca ünlü yıldızların yer aldığı bu zorlu maçta takımınıza her daim destek vermek ve aynı zamanda zorlu geçecek müsabakalardan istenen puan ile sıyrılabilmek adına; taraftarı olduğunuz formalar ile Kadir Has Stadyumunda yerinizi ayırtın! 

Hangi kategori, kaç adet bilet ihtiyacınız var?

Bilet kategorisi
Kalan adet
Ücret / Adet
Ücret / Adet
Kategori 3
8
145,00 TL
Kategori 3
8
152,00 TL
Kategori 2
8
215,00 TL
Kategori 2
8
220,00 TL
Kategori 1
8
262,00 TL
Kategori 1
8
275,00 TL

Garantili Bilet

Yesbilet, tüm biletlerin gerçekliğini garantiliyor. Binlerce müşterimiz gibi biletinizi güvenle alabilirsiniz.

Zamanında Teslimat

Biletleriniz, türüne göre passolig kartınıza, mailinize veya kağıt bilet ise hızlı kargo ile, istediğiniz yere zamanında ulaştırılır.

Benzer Etkinlikler

Beşiktaş - Kasımpaşa

Vodafone Park

26 Mayıs Pazar 20:00

Trabzonspor - Beşiktaş

Medical Park Stadyumu

19 Mayıs Pazar 20:00

Galatasaray - Beşiktaş

Türk Telekom Stadyumu

05 Mayıs Pazar 20:00