Kasımpaşa - Göztepe Maç Biletleri

Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu, İstanbul

07 Ekim 2018 Pazar, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Ligin gözde ekiplerinden birisi olan Kasımpaşa, ligin başında yakaladığı tempoyu sürdürmeye devam ediyor! Aldığı güzel skorları seyir zevki yüksek futbolla izleyicilere sunan Kasımpaşa, 7 Ekim tarihinde geçen yılın başarılı takımı Göztepe’yi konuk ediyor. Göztepe cephesinde ise işler kötü gitmeye devam ediyor. Bu kötü gidişi ise Kasımpaşa gibi zorlu rakibini yenerek sonlandırma peşinde olan Göztepe, taraftarını da uzun bir aradan sonra sevindirmek istiyor.

Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda oynanacak olan müsabaka, Göztepe kazanmak için Kasımpaşa’nın başarılı forveti Mbaye Diagne’i durdurmak zorunda! Taraftarların yoğun ilgi göstermesi beklenen mücadele için biletler satışa çıktı.

Kasımpaşa – Göztepe maç bileti fiyatları!

7 Ekim’de oynanacak olan Kasımpaşa – Göztepe mücadelesinin bilet fiyatları, Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda seçilecek koltuk ve tribüne göre farklılık göstermektedir. Kasımpaşa Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre X ile Y lira arasında olacak olan bilet fiyatları için bir kişinin en fazla 5 bilet alabileceği belirtildi. Türkiye’nin en iyi bilet satış platformlarından birisi olan Yesbilet üzerinden biletinizi güvenli bir şekilde alarak bu müsabakanın içinde siz de yer alabilirsiniz.

Yesbilet üzerinden Kasımpaşa – Göztepe maç biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden uygun fiyatlarla alınan biletler güvenli bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Uygulama üzerinden basit birkaç adımla Kasımpaşa – Göztepe mücadelesi için maç biletinizi satın alabilirsiniz;

  • Hemen “Kasımpaşa – Göztepe maç biletleri” etkinliğine giriş yapın.

  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.

  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.

  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.

  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.