04.05.2019 tarihinde saat 19.00’da Recep Tayyip Erdoğan stadyumunda oynanacak Kasımpaşa – Fenerbahçe Maç Biletlerini satın aldınız mı? Yaklaşık 1000 civarı Fenerbahçe taraftarının kabul edileceği Türkiye Süper Ligi 2018 – 2019 31. Hafta mücadelesinde yerinizi ayırtabilirsiniz.Önemli yıldızlarla maça başlamayı düşünen Fenerbahçe, bu kritik müsabakadan 3 puan kopartarak şampiyonluk yolunda emin adımlar atmak istiyor. Lige kötü bir başlangıç yapmış olsa da son haftalarda alınan kritik galibiyetler ile yeniden şampiyonluk yarışına dahil olan Fenerbahçe, taraftarının yüzünü güldürmeyi başardı!

Takımınızı Kasımpaşa Deplasmanında Desteklemek İster Misiniz?

Eğer cevabınız ‘evet’ ise hemen Kasımpaşa – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatlarına göz atabilirsiniz. Tüm bütçelere uygun maç biletlerini sıralayan ve bu sayede Fenerbahçe taraftarına ‘hep destek, tam destek’ güvencesi veren Yesbilet, 90 dakika boyunca Fenerbahçe marşları ile Kasımpaşa deplasmanını yıkmanıza zemin hazırlıyor! Takımınızın tüm maç boyunca arkasında durun, bu zorlu müsabakadan 3 puan ile dönerek şampiyonluk yolunda önemli bir çentik atın! Kasımpaşa – Fenerbahçe Maç Bilet fiyatı konusunda ‘cazip fiyat, üstün kalite’ sloganından şaşmıyor, Fenerbahçe taraftarına kolaylık sağlıyoruz.

Yesbilet’ten Deplasman Tribününe Bilet Alma İşlemleri Nasıl Gerçekleşiyor?

Yesbilet üzerinden Kasımpaşa – Fenerbahçe Maç Biletleri satın almak ve ‘deplasman tribünü’ üzerinden takımınızı desteklemek istiyorsanız hemen bu işlemleri sonuca ulaştırabilirsiniz. Çok daha basit adımlar ile takımınızın arkasında durmak ve satın aldığınız biletler ile tam anlamıyla destekçi olabilmek çok kolay! Bunun için;

  • Yesbilet uygulamasından ‘Kasımpaşa – Fenerbahçe Maç Biletleri’ kategorisine girin.
  • Buradan ‘deplasman tribünü’ seçin ve koltuk seçimlerini tamamlayın.
  • Sisteme üye girişinizi gerçekleştirin.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödeme işlemini tamamlayın.

Bu işlemlerden sonra Yesbilet, alıcı ve satıcı arasında köprü vazifesi görerek, tarafınıza maç biletlerinin transfer edilmesini sağlar. Satıcı, sizlerden aldığı Passolig bilgilerine Kasımpaşa – Fenerbahçe Maç Biletlerini transfer eder. Sizlerden gelen son onayla beraber ödemeniz satıcıya aktarılır ve bu sayede en ufak bir risk durumu söz konusu olmadan maç biletlerinin sahibi olabilirsiniz. 


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir