Kasımpaşa - Fenerbahçe Maç Biletleri

Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu, İstanbul

28 Nisan 2018 Cumartesi, 20:00

29.04.2018 tarihinde Recep Tayyip Erdoğan stadyumunda oynanacak Kasımpaşa – Fenerbahçe Maç Biletlerini satın aldınız mı? Yaklaşık 1000 civarı Fenerbahçe taraftarının kabul edileceği Türkiye Süper Ligi 2017 / 2018 30. Hafta mücadelesinde yerinizi ayırtabilirsiniz. Valbuena, Kameni, Isla, Dirar, Mehmet Ekici, Souza gibi önemli yıldızlarla maça başlamayı düşünen Fenerbahçe, bu kritik müsabakadan 3 puan kopartarak şampiyonluk yolunda emin adımlar atmak istiyor. Lige kötü bir başlangıç yapmış olsa da son haftalarda alınan kritik galibiyetler ile yeniden şampiyonluk yarışına dahil olan Fenerbahçe, taraftarının yüzünü güldürmeyi başardı!

Takımınızı Kasımpaşa Deplasmanında Desteklemek İster Misiniz?

Eğer cevabınız ‘evet’ ise hemen Kasımpaşa – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatlarına göz atabilirsiniz. Tüm bütçelere uygun maç biletlerini sıralayan ve bu sayede Fenerbahçe taraftarına ‘hep destek, tam destek’ güvencesi veren Yesbilet, 90 dakika boyunca Fenerbahçe marşları ile Kasımpaşa deplasmanını yıkmanıza zemin hazırlıyor! Takımınızın tüm maç boyunca arkasında durun, bu zorlu müsabakadan 3 puan ile dönerek şampiyonluk yolunda önemli bir çentik atın! Kasımpaşa – Fenerbahçe Maç Bilet fiyatı konusunda ‘cazip fiyat, üstün kalite’ sloganından şaşmıyor, Fenerbahçe taraftarına kolaylık sağlıyoruz.

Yesbilet’ten Deplasman Tribününe Bilet Alma İşlemleri Nasıl Gerçekleşiyor?

Yesbilet üzerinden Kasımpaşa – Fenerbahçe Maç Biletleri satın almak ve ‘deplasman tribünü’ üzerinden takımınızı desteklemek istiyorsanız hemen bu işlemleri sonuca ulaştırabilirsiniz. Çok daha basit adımlar ile takımınızın arkasında durmak ve satın aldığınız biletler ile tam anlamıyla destekçi olabilmek çok kolay! Bunun için;

  • Yesbilet uygulamasından ‘Kasımpaşa – Fenerbahçe Maç Biletleri’ kategorisine girin.
  • Buradan ‘deplasman tribünü’ seçin ve koltuk seçimlerini tamamlayın.
  • Sisteme üye girişinizi gerçekleştirin.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödeme işlemini tamamlayın.

Bu işlemlerden sonra Yesbilet, alıcı ve satıcı arasında köprü vazifesi görerek, tarafınıza maç biletlerinin transfer edilmesini sağlar. Satıcı, sizlerden aldığı Passolig bilgilerine Kasımpaşa – Fenerbahçe Maç Biletlerini transfer eder. Sizlerden gelen son onayla beraber ödemeniz satıcıya aktarılır ve bu sayede en ufak bir risk durumu söz konusu olmadan maç biletlerinin sahibi olabilirsiniz. 

Hangi kategori, kaç adet bilet ihtiyacınız var?

Bilet kategorisi
Kalan adet
Ücret / Adet
Ücret / Adet
Maraton
7
88,00 TL
Maraton
7
90,00 TL
Maraton
7
90,00 TL
Kapalı
7
120,00 TL
Kale Arkası
5
125,00 TL
Kale Arkası
8
135,00 TL
Maraton
7
245,00 TL
Maraton
8
255,00 TL
Misafir
7
350,00 TL
Misafir
6
357,00 TL

Garantili Bilet

Yesbilet, tüm biletlerin gerçekliğini garantiliyor. Binlerce müşterimiz gibi biletinizi güvenle alabilirsiniz.

Zamanında Teslimat

Biletleriniz, türüne göre passolig kartınıza, mailinize veya kağıt bilet ise hızlı kargo ile, istediğiniz yere zamanında ulaştırılır.

Benzer Etkinlikler

Fenerbahçe - Konyaspor

Ülker Stadyumu

20 Mayıs Pazar 20:00

Karabükspor - Fenerbahçe

Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu

13 Mayıs Pazar 20:00

Fenerbahçe - Bursaspor

Ülker Stadyumu

06 Mayıs Pazar 20:00