Kasımpaşa - Beşiktaş Maç Biletleri

Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu, İstanbul

22 Aralık 2018 Cumartesi, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Beşiktaş, bu hafta Kasımpaşa’ya konuk oluyor. Siz de hemen Kasımpaşa – Beşiktaş Maç Biletini satın alabilir, deplasmanda takımınızı sonuna kadar destekleyebilirsiniz. Bu yıl iddialı bir kadro ile sezona giriş yapan ve aynı zamanda Şampiyonlar Ligi’nde boy gösteren Siyah – Beyazlı kulüp, üst üste aldığı kritik puanlarla taraftarın gönlüne taht kurdu. Şenol Güneş yönetiminde olan Beşiktaş, zorlu Kasımpaşa maçına çıkacak. Kasımpaşa, bu maça tam kadro olarak hazırlanıyor. Recep Tayyip Erdoğan Stadyumunda Beşiktaşa 1,200 civarı bir koltuk ayrılması bekleniyor.

Kasımpaşa – Beşiktaş Maç Bileti fiyatları!

Kasımpaşa – Beşiktaş Maç Bileti fiyatları deplasman tribün için 50 ila 80 TL arasında değişim gösterecek. Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu, 14,200 kişilik muhteşem bir altyapı ile Beşiktaş taraftarını kendi bünyesinde ağırlıyor. Hemen siz de Kasımpaşa – Beşiktaş Maç Bileti satın almak adına Yesbilet’e girişinizi yapabilir, zorlu Kasımpaşa virajında takımınızın tam destekçisi olabilirsiniz. Bu yıl da şampiyonluk için iddialı adımlar atan Beşiktaş, Kasımpaşa deplasmanından 3 puan ile dönmeyi hedefliyor!

Yesbilet’ten Kasımpaşa – Beşiktaş Maç Biletini nasıl alabilirim?

Kasımpaşa – Beşiktaş Maç Bileti satın almak ve Yesbilet üzerinden uygun kampanyalara dahil olmak ister misiniz? O halde hemen siz de sisteme girişinizi yapabilir, bu zorlu müsabakada takımınızın tam anlamıyla destekçisi olabilirsiniz. Basit birkaç adımla Yesbilet’ten Beşiktaş deplasman biletleri satın almak mümkün;

  • Eğer mevcut bir üyeliğiniz yoksa bilet alma işlemi sırasında ya da bilet alma işleminden önce üyelik açmanız gerekmektedir.
  • Kategoriler üzerinden “Kasımpaşa – Beşiktaş Maç Bileti” bölümüne girişinizi tamamlayın.
  • Buradan “deplasman tribünü” seçeneğine tıklayın.
  • Kredi kartı bilgilerinizi girerek  ödemenizi gerçekleştirin.
  • Ödeme sonrasında Yesbilet üzerinde tanımlı olan Passolig kartınıza bilet transferi gerçekleşecektir.

Binlerce taraftarın her gün bilet almak adına tercih ettiği Yesbilet, sizlere stoklarla sınırlı olan maçlara dahil olma şansları veriyor! Hemen siz de girişinizi yapabilir, haftalık fikstürlere göz atabilirsiniz.