Karabükspor - Beşiktaş Maç Biletleri

Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu, Karabük

10 Eylül 2017 Pazar, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Karabükspor, geçen yılki inişli çıkışlı grafiğine nazaran bu yıl lige iyi başlıyor devam. Kendi sahasında geçtiğimiz sezonun lig şampiyonu olan Beşiktaş’ı ağırlıyor! Siz de hemen Karabükspor – Beşiktaş Maç Biletleri satın alarak, Beşiktaş taraftarlarıyla beraber tek yürek olabilir, takımınızı deplasmanda da destekleme olanaklarına erişebilirsiniz. Ortalama 1500 civarı Beşiktaşlı seyircinin kabul edileceği Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu, sizlere 10 Eylül 2017 de oynanacak bu kritik müsabakaya davet ediyor. Talisca, Gary Medel, Jeremain Lens, Ricardo Quaresma, Beck, Adriano, Fabri gibi önemli oyuncuları canlı bir şekilde izlemek istiyorsanız, Yesbilet’in etkinliklerine göz atmayı ihmal etmeyin!

Yesbilet üzerinden Karabükspor – Beşiktaş Maç Biletleri nasıl alabilirim?

Yesbilet üzerinden Karabükspor – Beşiktaş Maç Biletleri satın almak oldukça kolay! Sizlere sadece birkaç adımda maç bileti satın alma şansı veren bu uygulama, sorunsuzca biletlerinize ulaşma ve değerlendirme olanakları veriyor. Sizler bu kapsamda adımları takip ederek, deplasman maçında takımınızı destekleme şansına sahip olabilirsiniz;

  • “Karabükspor – Beşiktaş Maç Biletleri” etkinliğine göz atın.
  • Deplasman tribünü ve koltuk seçimlerinizi yapın.
  • Ödeme yönteminden önce açılan üyelik formunu doldurun ve sisteme abone olun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemlerini tercih edin.
  • Ödemenizi tamamlayın.
  • Ödeme tamamlandıktan hemen sonra satıcı Passolig kartınıza maç biletinizi transfer edecektir.

Alıcı ve satıcı arasında güven ortamı yaratan Yesbilet, sizlere sorunsuzca müsabakalara dahil olma ve bilet satın alma şansları veriyor. Sıfır risk sistemi ile çalışan ve Türkiye’nin öncü bilet satın alma platformu olan Yesbilet’ten Karabükspor – Beşiktaş Maç Biletleri satın alabilir, güvenle takımınızı deplasmanda destekleme şansına ulaşabilirsiniz.

Karabükspor – Beşiktaş Maç Bileti fiyatları!

Karabükspor – Beşiktaş Maç Bileti fiyatlarını öğrenmek ve satın almak adına etkinliğe göz atabilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan “deplasman tribünü” üzerinden koltuk seçiminizi yapın, şampiyonluğa giden bu yolda takımınızı hiçbir koşulda yalnız bırakmayın! Daima uygun fiyatlardan bilet satın alma şansları veren Yesbilet, bu sayede güvenli bir transfer ortamı sağlıyor ve Beşiktaş taraftarının yanında oluyor! Karabükspor – Beşiktaş Maç Bilet fiyatı ve diğer tüm incelemeleri yapmak için siz de Yesbilet’in etkinliğine göz atabilirsiniz. 

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00