13.05.2018 Dr. Necmeddin Şeyhoğlu Stadyumunda oynanacak kritik maç hem düşme hattını, hem de şampiyonluk hattını doğrudan ilgilendiriyor. Karabükspor bu yıl ki kötü gidişatı sebebiyle düşüş potasının en alt sırasında yer alıyor. Fenerbahçe taraftarı deplasman yolunda takımına destek vermek ve alt sıralarda yer alan rakibini kolay adımlarla geçip, puan kaybı yaşama ihtimalini ortadan kaldırmak adına sınırları geçiyor. Hemen Karabükspor – Fenerbahçe Maç Biletleri satın alabilir, futbol yıldızlarını bu önemli maçta canlı izleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

1000 Fenerbahçe Taraftarı İçin Deplasmanda Yer Açıldı

1000 civarı Fenerbahçe taraftarına Dr. Necmeddin Şeyhoğlu Stadyumunda yer açıldı. Karabükspor – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatlarını incelemek ve yerinizi anında sabitlemek açısından kategorilere göz atabilirsiniz. Bütçenize uygun maç bileti sunumları yapmak ve sizleri bu kapsamda desteklemek adına çalışan ekibimiz, her geçen gün kullanıcılarını memnun edici gelişmeleri sunmaktan da geri kalmıyor. Binlerce Fenerbahçe taraftarı, Karabükspor – Fenerbahçe Maç Bilet fiyatına göre ‘deplasman tribününden’ yerini ayırtmakta ve önemli maç için takımını yalnız bırakmamaktadır. Peki, siz satın alımları tamamladınız mı?

Yesbilet ile Hemen Karabükspor – Fenerbahçe Maç Biletleri Satın Alın.

Yesbilet üzerinden maç bileti satın almak oldukça kolay. Basit adımlar ve güvenilirlik testlerinden tam puan almış bir altyapının güvencesi altında olmak istiyorsanız, hemen Karabükspor – Fenerbahçe Maç Biletlerine göz atabilirsiniz. Bütçenize uygun olan biletleri anında satın alabilmek ve takımınızı her anlamda destekleyebilmek açısından sizlere birkaç tık kadar uzaklıktayız. Bu işlemler dahilinde;

  • Deplasman tribününde yer alan boş koltuklardan herhangi birisini seçin.
  • Sisteme üye girişi yaparak devam edin.
  • Kredi kartı ile ödemeleri tamamlayın.

Türkiye’de Passolig kart zorunluluğu olmasından dolayı satın aldığınız maç biletleri e-bilet formatında, Passolig kartınıza aktarılmaktadır. Ödemelerden sonra ki ilk 24 saat içerisinde transferler sağlanır, bu sayede maç biletlerinizi güvenilir bir şekilde ele alma şanslarına sahip olabilirsiniz. Siz de hemen Karabükspor – Fenerbahçe Maç Biletlerine göz atın ve en uygun maç biletini temin ederek deplasman coşkusunu canlı bir şekilde yaşama fırsatına bütünü ile erişin.  

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir