Joe Satriani İstanbul Konser Biletleri

Küçükçiftlik Park, İstanbul

27 Temmuz 2018 Cuma, 17:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Yaşayan efsane Joe Satriani, 27 Temmuz 2018 Cuma günü, saat 17:00’de KüçükÇiftlik Park’ta izleyicileri ile buluşacak. Siz de Joe Satriani’yi canlı canlı izlemek ve bu atmosferi solumak için orada olmak istiyorsanız, Yesbilet güvencesiyle konser biletlerinizi satın alabilir, konserdeki yerinizi garanti altına alabilirsiniz. Tek bir tıkla, hem hesaplı fiyatlar ve güvenilir hizmetin hem de konserin tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul Blue Night markası ve BKM organizasyonu ile dinleyicileriyle buluşacak olan Satriani, hafızalara kazınan bir performansa imza atacak. Mart ayında çıkardığı albümü 20. Albümü olan “Beyond The Suppernova”nın dünya turnesinin Türkiye ayağında 21:30’da sahneye çıkacak olan Satriani’nin öncesinde, saat 20:00’da Türk Heavy Metal müziğin sevilen ve bu yıl 30. Müzik yılını kutlayan grubu Pentagram seyircilerle buluşacak. 17:00-20:00 saatleri arasında ise DJ performansı dinleyicileri ısıtacak.

Joe Satriani Konser Biletlerini Nasıl Alırım?

Joe Satriani konseri için bütçenize uygun kategorilerden alabileceğiniz bilet fiyatlarını incelemek için, Yesbilete üye olmanız yeterli. Yesbilet, sanatsever üyelerini sanatla buluşturmak için, bilet tedarik etme sürecini kolay, hızlı, avantajlı ve güvenli bir şekilde yapmalarını sağlar. Siz de gitarın yaşayan efsanesi Satriani’nin konser biletlerinin fiyatlarını inceleyebilir, karşılaştırabilir ve kriterlerinize en uygun bileti satın alabilirsiniz.

Yesbiletin size sunduğu hizmet sayesinde Joe Satriani konser biletlerini almak ve konserdeki yerinizi şimdiden hazırlamak çok basit! Bilet satın almak için aşağıdaki yönlendirmeleri inceleyebilir ve uygulayabilirsiniz;

  • Joe Satriani konser biletleri etkinlik sayfasına giriş yapın,
  • Uygun kategori ve yer seçiminizi yapıp işaretleyin,
  • Yesbilet’e üye girişi yapın,
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına geçin ve ödemenizi tamamlayın.

Konser için yeriniz hazır!

Biletiniz ve ödemeniz güvence altında

Joe Satriani konser bileti için yaptığınız ödeme, ilk aşamada Yesbilet havuzunda tutulur. Biletleriniz e-bilet formatında veya hızlı kargo yoluyla size ulaştırılır. Etkinlik gerçekleştikten sonraki ilk iş gününde ödemeler havuzdan satıcıya aktarılır. Bu sayede etkinlik öncesinde, sırasında ya da sonrasında yaşanabilecek değişikliklerin yarattığı risklere karşı önlem alınmış ve ödemeniz güvence altında tutulmuş olur. Size de Sıfır Risk Sistemi ile, gönül rahatlığıyla etkinliğin tadını çıkarmak kalır.

İyi seyirler!