İsveç - Türkiye Maç Biletleri

Stat henüz belirlenmemiştir, Şehir henüz belirlenmemiştir

10 Eylül 2018 Pazartesi, 21:45

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Türkiye - Andorra

Vodafone Park

07 Eylül Cumartesi 21:45

UEFA Uluslar Ligi Karşılaşması İsveç – Türkiye: 10 Eylül 2018 – 21:45

Dünya Kupası ve UEFA Avrupa Şampiyonası dışında milli takımlar düzeyinde yeni bir uluslararası turnuva olan UEFA Uluslar ligi kapsamında, İsveç ile Türkiye 10 Eylül 2018 tarihinde karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı sahada binlerce kişiyle birlikte izlemek için Yesbilet’ten bilet almayı unutmayınız. Satıcı ve alıcıyı aynı yerde buluşturan Yesbilet aracılığıyla, futbolcuları canlı izleyerek, sesinizle onlara güç verebilirsiniz.

Her bir takım, toplam 4 maç yapacak ve diğer turnuvalara hazırlık karşılaşmaları niteliğinde olacaktır. Bu çerçevede milli takımımız B kümesinde 2. grupta Rusya ve İsveç ile karşılaşacak. Grubun ikinci karşılaşması 10 Eylül 2018 tarihinde İsveç’te oynanacak. Maçı yerinde İsveç’te izlemek istiyorsanız, Yesbilet, bilet almak için en uygun platform.

İsveç’in uluslararası futbol turnuvalarında karnesi oldukça iyi durumda. Geçmişte Dünya Kupası’nda ikinciliği ve Avrupa Şampiyonası’nda yarı final oynamışlığı var. Ancak özellikle son on yılda belli bir istikrar sağlayamayan İsveç, bu şanssız giden sürecin önüne geçmek için bu fırsatı değerlendirmek istiyor.

Bugüne dek İsveç ile Türkiye arasında 5’i resmi 5’i de özel olmak üzere oynanan toplam 10 karşılaşma bulunuyor. Türkiye - İsveç karşılaşmalarının 4’ü galibiyet, 1’i mağlubiyet ve 5’i beraberlik ile sonuçlanmış durumda. Buna göre İsveç’e karşı iyi bir grafiğe sahibiz denilebilir.

Yesbilet İle Biletini Hızlıca Al

UEFA Uluslar Ligi heyecanını yaşamak ve milli takımı İsveç’te de desteklemek için çok kolay ve güvenilir biçimde Yesbilet’ten bilet alabilirsiniz. Böylece Türkiye’yi bu yolda yalnız bırakmamış olursunuz. Maça gidemezseniz bile, istediğiniz takdirde biletinizi yine Yesbilet üzerinden satışa çıkarabilir ve alıcı bulabilirsiniz.

Yurt dışında da A Milli Takımı yalnız bırakmamak için Yesbilet bilet fiyatlarına bir göz atabilirsiniz. Binlerce taraftarın bir araya geldiği Yesbilet’ten bilet alabilmek için;

  • Üyelik açın,
  • Tribün ve ardından koltuk seçimini yapın,
  • Kredi kartı ile işleminizi gerçekleştirin.

Satıcı ile alıcıyı buluşturan uygulama Yesbilet ile kredi kartı üzerinden güvenilir alışveriş olanağıyla hızlı ve kolayca işlemlerinizi halledebilirsiniz. Böylece maçın tek bir anını kaçırmadan, tüm coşkuya Yesbilet sayesinde tanık olabilirsiniz.

Türkiye Maç Biletleri

Türkiye - Andorra

Vodafone Park,İstanbul

07 Eylül Cumartesi 21:45

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00