Amerikalı alternative rock grubu Imagine Dragons, 2 Eylül Pazar günü saat 17:00’de başlayacak olan etkinlikte KüçükÇiftlik Park İstanbul’da izleyicileri ile buluşacak. Siz de Imagine Dragons’u canlı canlı izlemek, şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etmek ve bu atmosferi solumak için orada olmak istiyorsanız Yesbilet güvencesiyle konser biletlerinizi satın alabilir, konserdeki yerinizi garanti altına alabilirsiniz. Tek bir tıkla, hem hesaplı fiyatlar ve güvenilir hizmetin hem de konserin tadını çıkarabilirsiniz.

Night Visions albümünden bu yana müzik piyasasını sallayan, kısa sürede büyük bir kitle yaratıp, benzerlerinden ayrılan yenilikçi grup Imagine Dragons, üçüncü albümleri “Evolve”un dünya turnesi kapsamında İstanbul’da dinleyicileri ile buluşacak. Grup, şimdiden “Believer”, “Thunder”, “Whatever It Takes” gibi hitler ile çok beğenilen albüm ve diğer albümlerindeki hitleri ile rockseverlere benzersiz bir gün yaşatacak.

Imagine Dragons Konser Biletlerini Nasıl Alırım?

Imagine Dragons konseri için bütçenize uygun kategorilerden alabileceğiniz bilet fiyatlarını incelemek için, Yesbilete üye olmanız yeterli. Yesbilet, sanatsever üyelerini sanatla buluşturmak için, bilet tedarik etme sürecini kolay, hızlı, avantajlı ve güvenli bir şekilde yapmalarını sağlar. Siz de Imagine Dragons’un şahane canlı performansına tanıklık etmek için bilet fiyatlarını inceleyebilir, karşılaştırabilir ve kriterlerinize en uygun bileti satın alabilirsiniz.

Yesbiletin size sunduğu hizmet sayesinde Imagine Dragons konser biletlerini almak ve konserdeki yerinizi şimdiden hazırlamak çok basit! Bilet satın almak için aşağıdaki yönlendirmeleri inceleyebilir ve uygulayabilirsiniz;

  • Imagine Dragons konser biletleri etkinlik sayfasına giriş yapın,
  • Uygun kategori ve yer seçiminizi yapıp işaretleyin,
  • Yesbilet’e üye girişi yapın,
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına geçin ve ödemenizi tamamlayın.

Konser için yeriniz hazır!

Biletiniz ve Ödemeniz Güvence Altında

Imagine Dragons konser bileti için yaptığınız ödeme, ilk aşamada Yesbilet havuzunda tutulur. Biletleriniz e-bilet formatında veya hızlı kargo yoluyla size ulaştırılır. Etkinlik gerçekleştikten sonraki ilk iş gününde ödemeler havuzdan satıcıya aktarılır. Bu sayede etkinlik öncesinde, sırasında ya da sonrasında yaşanabilecek değişikliklerin yarattığı risklere karşı önlem alınmış ve ödemeniz güvence altında tutulmuş olur. Size de Sıfır Risk Sistemi ile, gönül rahatlığıyla etkinliğin tadını çıkarmak kalır.

İyi seyirler!

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir