Belçikalı bir grup olan Hooverphonic, 90’ların ortasından beri neşeli ve farklı tınılarla adından söz ettirmeyi başarıyor. Şarkılarının birçok film ve dizilerde kullanılması sayesinde de her geçen gün daha da popüler ve tanınır hale geliyor. Dünyanın birçok yerinde hayran kitlesine sahip olan grup, 9 stüdyo albümüne sahip.

Grubun son albümü 2016 yılında yayınlanmıştır. “In Wonderland” isimli albümü ile piyasada boy gösteren grup, 28 Şubat 2019’da Zorlu PSM’de hayranlarıyla buluşacak. “Mad About You,” “Eden” ve “2Wicky” gibi hitlere imza atan grup, yeni albümünde yer alan parçalarla beraber en sevilen parçalarını İstanbul’da toplanacak hayranları için söyleyecek. Grubun eşsiz performansını kaçırmak istemeyenler içinse biletler satışa çıktı.

Hooverphonic konser bileti fiyatları!

Hooverphonic konser bileti fiyatları, bir oturma düzeni varsa seçilecek koltuğa göre farklılık gösterebilir. Hooverphonic’i canlı canlı dinlemek isteyen müzik severler Türkiye’nin en iyi bilet satış platformlarından birisi olan Yesbilet üzerinden biletlerini güvenli bir şekilde alabilirler.

Yesbilet üzerinden Hooverphonic konser biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden uygun fiyatlarla satışa sunulan biletleri, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Uygulama üzerinden basit birkaç adımla Hooverphonic için konser biletinizi satın alabilirsiniz;

  • Hemen “Hooverphonic konser biletleri” etkinliğine giriş yapın.
  • Buradan eğer bir oturma düzeni varsa koltuk seçiminizi yapın
  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir