Türkiye 2. Lig Play-Off maçında, TFF 1. Lige yükselecek son takımın kesinleşeceği Gümüşhanespor – BB Erzurumspor maçı için biletlerinizi hazır ettiniz mi? Uzun dönemdir 2. Lig’de verilen mücadele ile beraber son takımın TFF 1. Lige yükseleceği bu kritik müsabaka için hemen siz de Yesbilet üzerinden maç biletlerinizi temin edebilirsiniz. Akıllı stadyum projesiyle tasarlanmış ve bu önemli maça ev sahipliği yapan Vodafone Arena’da düzenlenecek maçı canlı bir şekilde izleyebilir, takımınızın tam destekçisi olabilirsiniz. 24.05.2017 / 19.00’da oynanacak maç için hemen biletinizi temin edin, siz de takımınızın marşını hep bir ağızdan söyleyin! 41903 kişilik Vodafone Arena stadyumu, yükselme mücadelesi için tamamen dolu olacak!

Yesbilet’ten Gümüşhanespor – BB Erzurumspor Maç Biletleri nasıl alırım?

Yesbilet, her daim kullanıcılarına uygun fiyatlardan maç biletleri sunmak ve bu kritik müsabakalarda sizlerin destekçisi olabilmek adına çalışmaktadır. Gümüşhanespor – BB Erzurumspor Maç Biletleri satın alabilmek için basit birkaç adımı takip etmeniz yeterli olacaktır;

  • Hemen “Gümüşhanespor – BB Erzurumspor Maç Biletleri” kategorisine girişinizi yapın.
  • Bu kategoride yer alan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Yesbilet sistemine üyelikle giriş yapın veya sıfır bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartıyla ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Ödeme aktarıldığı an itibariyle alıcı ve satıcı arasında irtibat ortamı kuran Yesbilet, sizlerden gelen ödemeleri kendi havuzunda tutar. Daha sonrasında ise satıcının bileti Passolig kartınıza transfer etmesiyle beraber “onay” verebilir, 24 saat içerisinde havuzumuzda yer alan ödemelerin satıcıya aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Türkiye’de ilk defa sıfır risk sistemiyle çalışan bilet satış platformu Yesbilet, takımınızı destekleme konusunda tüm kolaylıkları sağlıyor!

Gümüşhanespor – BB Erzurumspor Maç Bileti fiyatları!

Gümüşhanespor – BB Erzurumspor Maç Bileti fiyatları seçeceğiniz tribün ve koltuklara göre değişim göstermektedir. Vodafone Arena’nın tıka basa dolu olması beklenen bu kritik mücadele için hemen siz de yerinizi ayırtabilir, uygun fiyatlardan satın aldığınız biletle yükselme mücadelesinde takımınıza 90 dakika boyunca destek olabilirsiniz. Gümüşhanespor – BB Erzurumspor Maç Bilet fiyatı kıyaslamalarını web altyapımızdan gerçekleştirin, maç biletlerine sahip olun! 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir