Göztepe - Kayserispor Maç Biletleri

İzmir Bornova Stadyumu, İzmir

16 Eylül 2018 Pazar, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Geçen sezon ligi 6. sırada tamamlayan Göztepe, bu sezonda da aynı başarısı sürdürmek istiyor. Lige güzel bir başlangıç yapamamasına rağmen 16.09.2018 tarihinde rakibi Kayserispor’u yenerek yükselişe geçmeyi hedefliyor. Geçen haftalarda zorlu rakibi Fenerbahçe’yi yenerek moral depolayan ve kendine olan güvenini artıran Göztepe, Kayserispor galibiyeti ile ligdeki yerini yukarıları çıkarmak istiyor. Kayserispor ise zorlu Fenerbahçe maçı sonrası rakibi karşısında galibiyet hedefiyle sahaya çıkacak. Ligin üst sıralarına kendine yer bulan Kayserispor, hem yerini korumak hem de yükselişine devam etmek istiyor.

Her iki takımın da arkasında hissedeceği taraftar gücü ile sahaya çıkması bekleniyor. Mücadelenin biletinin satışa çıkmasıyla beraber takımına destek olmak isteyenler biletlerini almaya başladı. Zorlu olduğu kadar zevkli bir mücadele bizleri bekliyor!

Göztepe – Kayserispor maç bileti fiyatları!

Göztepe – Kayserispor arasında gerçekleşecek olan mücadelenin biletleri satışa çıktı. Bornova Stadyumu’nda gerçekleşecek olan mücadelenin bileti fiyatları, seçilecek koltuk ve tribüne göre farklılık göstermektedir. Bornova Stadyumu’nda oturma düzenine göz atmanız, koltuk seçiminde size fayda sağlayacaktır. Göztepe Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre X ile Y lira arasında olacak olan bilet fiyatları için bir kişinin en fazla 5 bilet alabileceği belirtildi. Türkiye’nin en iyi bilet satış platformlarından birisi olan Yesbilet üzerinden biletinizi alarak bu mücadelenin bir parçası olabilirsiniz.

Yesbilet üzerinden Göztepe – Kayserispor maç biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulamasıüzerinden uygun fiyatlarla bilet satışları devam etmektedir. Basit birkaç adımla beraber Göztepe – Kayserispor maç biletine sahip olmanız mümkün!

  • Hemen “Göztepe – Kayserispormaç biletleri” etkinliğine giriş yapın.
  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00