Göztepe - Bursaspor Maç Biletleri

İzmir Bornova Stadyumu, İzmir

14 Aralık 2018 Cuma, 18:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

İlk yarının son haftalarına doğru yaklaşırken, Avrupa vizesi alma yolunda çalışan Göztepe, iç sahada Bursaspor takımını konuk ediyor! en önemli iki Anadolu kulübünün birbiriyle vereceği kıyasıya mücadeleyi öne çıkartan Süper Lig, 14.12.2018 tarihi itibariyle oynanacak bu maçta yerinizi ayırtmanızı sağlıyor! Siz de hemen Göztepe – Bursaspor Maç Biletleri satın almak ve takımınızın arkasında durabilmek açısından seçiminizi yapın. Yesbilet, sizlere takımınızın her an arkasında durabilmeniz ve kritik müsabakalarda destekçi olabilmeniz bakımından hesaplı fiyatlar altında bilet tanımlamaları sağlamaktadır.

Göztepe – Bursaspor Maç Biletlerini Nasıl Tedarik Ederim?

Oldukça kolay adımlarla Göztepe – Bursaspor Maç Biletleri satın alım işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Öncelikle Yesbilet üyesi olmalı, daha sonrasında İzmir Stadyumunun oturma düzenine göre tribün seçimlerinizi yapmalısınız. Seçimlerinizi tamamladıktan sonra boş olan koltuklara göz atabilir ve sizler için en uygun olan koltuğu seçebilirsiniz. Ödemeleri kredi kartı ile tamamladıktan sonra maç biletiniz anında tarafınıza transfer ediliyor. Bu düzlemde maç bileti sahibi olmak ve aynı zamanda alıcı / satıcı arasında ki güven ortamını yaratan Yesbilet’in güvencesi altında yer almak ister misiniz? Hemen tercihinizi yapın, Göztepe – Bursaspor Maç Biletlerini anında tedarik edin.

Passolig Kartına Aktarım Süreci!

Göztepe – Bursaspor Maç Bileti fiyatlarını gözden geçirdikten sonra, seçtiğiniz biletin kredi kartı ile ödemesini gerçekleştirin. Ödemelerden hemen sonra alıcı ve satıcı arasında iletişim ortamı kurulur ve satıcı, sizlerden Passolig bilgilerini talep eder. Maç bileti tarafınıza aktarıldıktan sonra Yesbilet yetkilileri sizlerle iletişim kurar. Onayınız doğrultusunda ise Yesbilet havuzunda yer alan ücret satıcıya aktarılır. Haftalık binlerce spor severin güvenle maç bileti tedarik ettiği Yesbilet, bu haftanın en kritik maçları arasında gösterilen Göztepe – Bursaspor Maç Biletlerini hesaplı fiyatlardan tarafınıza sunuyor! Hemen siz de biletinizi satın almak ve takımınızın marşını 50000 Göztepe taraftarı ile omuz omuza söylemek istiyorsanız, tek tuşla bu işlemleri gerçekleştirmekten geri kalmayın. Türkiye nefeslerini tuttu, bu kritik maçı bekliyor! 90 dakika canlı şahitlik edebileceğiniz bu müsabaka ile takımınızın arkasında durma şansı parmaklarınızın ucunda! 

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00